Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canim ustune görme yasadim yerlesme kanamasi yani ayni sey oluyor.. olur canim hatta hamile kalirsin gunler oyle cabuk gecer ki farkina varamazsin bir anda doguma yakin bulursun kendini.. hamilelik insana sabri ogretiyor insanin inancini güçlendiriyor herseye daha farkli bakiyorsun.. Allahin kudretini onun izni olmadan hic bir şeyin olmadigini daha iyi anliyorsun.. pencereden dışarıya baktiginda ucan kuşun ardindan bakıyor Allah'a şükrediyorsun onu gösterdiği icin..yolda yürüyen insanlara bakıyorsun ve onlara yürü emrinin verildigini görüyor şükrediyorsun.. dünyadaki herşey o kadar farkli geliyor sanki bebeginle birlikte yeniden doğmuş gibi hissediyorsun.. bir canı taşıdığına şükrederken bir an onun hareketleriyle uyanıyor gözyaşlarına kapılıyorsun ve inan hamileligimin ilk başından beri hep dua ediyorum bebek aşkıyla yanan her kalbe her kadina mucize ver Rabbim diye.. zaten inaniyorum ki burda daha cok kalbe dokunmam için Rabbim izin verdikce vesile olacağım.. Rabbim ol der ve olur.. kalbini dua ile gönlünü sıcak tut.. sevgilerimle

Onun mutlulugunu da acısını da dıbıne kadar oyle yasadım kı cnm 20 ye kadar hersey ıyıydı yatıyorrdum bebegım artık benı bırakmaz dıyordum pıtpıt hareketlerını hıssedıyordum ama bıgun uyandım ve bır hafta ıse gıttm kasılmam arttı kotu oldm sancılarla hastaneye kaldırıldım ve 11aydır hergın aynı acıyı yasıyorum yanı bana gunler cok zor gecer bıkete kayıp yasadıgım ıcın ama Allah buyuk ol derse olur yanı ımkansız dersın bır bakarsın kucagında yavrun buay stres yapmıyorum saldım sadece yumurtlamaya bakıyorum sonrada annelık kaderımde varsa olur dıyorum

Rabbim sabır versin, bir daha ne sen böyle bir acı yaşa ne de biz

Olacak olacak emin ol inan.. Allahim sana da senin gibi bekleyen herkese de bebegini nasip etsin.. hem öyle bir olsun ki tam olsun saglikli olsun kucagimiza da alalim hayirlisi ile..

Rabbim sabır versin, bir daha ne sen böyle bir acı yaşa ne de biz
Allahım komselere yasatmasın oyle bır acı kendını eve kapatıyosun cocukları olan yenı hamılr herkesten uzaklasıyorsun hayatın bıtıyor benım en buyuk sansım yasadıgım sehrı terketmem oldu cunku orda kaldam kafayı yerdım gorumcelerım eltılerım yenı dogum yatı hepsı tek cocuksuz benım herkesten uzak en azından kımsenın olmadıgı yerdeyım

Olacak olacak emin ol inan.. Allahim sana da senin gibi bekleyen herkese de bebegini nasip etsin.. hem öyle bir olsun ki tam olsun saglikli olsun kucagimiza da alalim hayirlisi ile..
Ben hep soylendua ederım aynı seylerı yasayıp anne plamıcaksam saglıksız ve hayırsız olcaksa hıc nasıp etme allahım derım ıns nasıp eder ınsan bebegı ıcınde olunca her zorluga katlabıyor 5 hafta delı goobo kanamam olmustu ama bebegım benı bırakmamıstı hıc korkmamamıstım Hakkımızda hayırlısı ıns suprız yapar bıran once gelır en azından yunusum oglum cennette benı bekleyen ıns kardesı de olur

Kiyamam Allah tekrarini yasatmasin saglikli bir gebelik yasatsin sana da.. saglikla bebisini de kucagina alirsin ilerde insallah

Seni çok iyi anlıyorum uzaklaşarak çok iyi etmişsin Rabbim sana tez zamanda hayırlı ve sağlıklı bir evlat nasip etsin canım. Dualarımda olacaksın

Seni çok iyi anlıyorum uzaklaşarak çok iyi etmişsin Rabbim sana tez zamanda hayırlı ve sağlıklı bir evlat nasip etsin canım. Dualarımda olacaksın
Evet cnm en güzeli cunku bazen ınsanlar bak senın yok bızım var dıye kendı gelınlerı olmmaama ragmen dıslıyorlardı Allah buyerden sabrını verıyor ıns hepınızde benım duammdasınız ıns catlamalaro gorup hayırlıso dıyelım

Benim dun gece adetim başladı malesef p.tesi tekrardan ovu testi sipariş vericem nasip inşallah bu aya olur bişey sorucam ama kansizlik hamilelige engel olurmu?

Benim dun gece adetim başladı malesef p.tesi tekrardan ovu testi sipariş vericem nasip inşallah bu aya olur bişey sorucam ama kansizlik hamilelige engel olurmu?
Kansizlik tabi ki de engel olur canim kan ilaci kullanman gerekir

Zaten daha erkendi. Adet görene kadar umudumuzu kaybetmiyoruz inşallah. Ben adet günümü bekleyeceğim test için tabi sabredebilirsem
Canım ya inşAllah tek dileğim bu. Az önce sabah yaptığım teste baktım ve fotosunu renksiz ayarladım bi çizgi görünüyor gibi olmuş.

Eklentiler

• 016C6B1E-DBC5-4C4E-8284-5CAE96870CF3.jpeg
    64,7 KB · Görüntüleme: 62
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…