Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende onu kullandım canım. Çubuk olanları sanırım daha hassas diyorlar ama ben o markadan memnun kaldım.
[/QUOTE
Aslinda dr beni haftaya Perşembe cagirdi ama ben bugun şansımı denemek istiyorum bakalim dr bakmayi kabul ederse🙈 hic iyi hsstmiyorum kendimi🙈bi lekelenme yada kanama gbi biseyde yok ama korkuyorum ya yolunda degilse diye😞😞

Kizlarrr bugun dr ye gtmeyi denicem nolur dua edin kalbi duyalim bugune kdr guzel haberlerle geldim budefa ins devami da oyle olur 🤲💞
Canım güzel haberler alacaksın inşallah stres yapma ve hamileliğinin tadını çıkar

13.gunum bugun kızlar sanırım benım takvıyesız 20 lerı bulvak gene yumurtlama anlasılan tık yok cunku

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 20
Kizlarrr bugun dr ye gtmeyi denicem nolur dua edin kalbi duyalim bugune kdr guzel haberlerle geldim budefa ins devami da oyle olur 🤲💞
Canım inşAllah herşey yolunda olucak yine güzel haberler vereceksin dualarımız seninle. Bize de dua et lütfen bu ay olsun artık 😍

Bakalim acele etme canim yeter ki piki gorelim hic belli olmaz ben 16. Gun pik görmüştüm testlere devam etmelisin
Progrstan ıcersem 16.gun pık oldu ıkı kere bırınde hamılr kaldım cnm ama dıger turlu 20 21 nezaman olursa nasıp kısmet oazartesı dt a gitmeyı dusunuyorum 16.gunmu ılıskı oldu oekı senın

13.gunum bugun kızlar sanırım benım takvıyesız 20 lerı bulvak gene yumurtlama anlasılan tık yok cunku
Canim bak özelden konustugum bir arkadaş su an 32. Gün piki gördü insallah hamileligini de gorecez inaniyorum..ne olur sabirli olun duzenli testi birakmayin..

Canim bak özelden konustugum bir arkadaş su an 32. Gün piki gördü insallah hamileligini de gorecez inaniyorum..ne olur sabirli olun duzenli testi birakmayin..
Ins cnm bakalım sen 16.gunde pıknı gordun catlamamı ılıskı nasıl oldu yazarmısıb sankı ılk hamılelıgımde nasıl ıkdu o bebek bılmıyorum duzenlı ıkı gunde genelde ılıskıye ve teste devam edıyorum hakkımızda hayırlısı

Ins cnm bakalım sen 16.gunde pıknı gordun catlamamı ılıskı nasıl oldu yazarmısıb sankı ılk hamılelıgımde nasıl ıkdu o bebek bılmıyorum duzenlı ıkı gunde genelde ılıskıye ve teste devam edıyorum hakkımızda hayırlısı
Adet bitimi hemen iliskiye basladik 2 gune bir iliski yaptık.. 16. Gun pik gordum 17. Gun catlama 16 17 18 19 değerlendirdim sonra 6 gun dinlendik adete kadar 2 gune bir iliski devam ettirdik.. son iliski de üstüne görme yasayinca biraktik iliskiyi.. ustune gormeden 3 4 gun sonra test yaptim adete 5 mi 6 mi ne vardi cift cizgiyi gordum gebelikte.. ilk 3 ay iliski yapmadik.. alttan muayene de ettirmedim doktorlara istemiyorum dedim.. hep üstten muayene oldum

Adet bitimi hemen iliskiye basladik 2 gune bir iliski yaptık.. 16. Gun pik gordum 17. Gun catlama 16 17 18 19 değerlendirdim sonra 6 gun dinlendik adete kadar 2 gune bir iliski devam ettirdik.. son iliski de üstüne görme yasayinca biraktik iliskiyi.. ustune gormeden 3 4 gun sonra test yaptim adete 5 mi 6 mi ne vardi cift cizgiyi gordum gebelikte.. ilk 3 ay iliski yapmadik.. alttan muayene de ettirmedim doktorlara istemiyorum dedim.. hep üstten muayene oldum
Ustune gormemı yasadın adet gıbımı yerlesme gıbımı ben alttan muayneyı mecbur oldum rahım agzım kısa oldugu ıcın sureklıde dıkıs gerek derse dr olmak mecburuyetındeyım bızde adet bıttııgı gıbı ılıskıye basladım ıns guzel haber alırız hepımız buay sende guzel haftalara gıdıyosun 1 ay cok dıkkat et bol su ıc oh keyfıne bak sakın stres yapma senın haftanda olmak ıcın suan herseyımı verırdım Allahım ıyı gunler gostersın ıns

X