Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Bende güzel değerlendirdim. Gerisi Allah’a kalmış bekliyorum bat 30 Haziran

Merhaba 17 haziranda (23.gün) pik olmuştu. Bugün 26. Gün pik devam ediyor mu ?
C cizgisi T cizgisinden koyu ciktigi surece pik devam etmez canim yani etmiyor C cizgin cok koyu testinde.. T cizgisi her zaman cikabilir cunku vucutta lh devamli bulunur

Adet gününe 3 ya da 4 gun var az önce ovu testi böyle çıktı ama dün hcg yapmıştım negatifti

Eklentiler

• 20190620_191524.jpg
    122,1 KB · Görüntüleme: 33
Adet gününe 3 ya da 4 gun var az önce ovu testi böyle çıktı ama dün hcg yapmıştım negatifti
Az önce ben sen yaptım böyle çıktı. Lh hormonu az da olsa mevcut demekki. İnşAllah hcg de görürüz böyle çizgiler. Bu ay ben de bel ve kasık ağrısı mevcut. Geçen ay yoktu hiç. Göğüs hassasiyeti bekliyorum ama hiç tık yok göğüslerde

Bende de kasikta bi dolgünlük var goguslerde az ama sanki regl olucam gibi

Kizlar ortalama 30-35 günde adet oluyorum. 28 günde olduğumda oldu(hala şaşkınlık buna) bu ay 43. Günde oldu. Ovulasyon testine 10. Gün başlamıştım. Şuan adetimin 4. Günündeyim. Ovulasyon testine ne zaman baslamaliyim sizce?

Adetin biter bitmez başla canım. Düzensiz olduğu için ne zaman çatlayacağı belli olmaz. Elinde okadar yoksa netten sipariş ver. İnş çabucak görürsün piki.

Adetin biter bitmez başla canım. Düzensiz olduğu için ne zaman çatlayacağı belli olmaz. Elinde okadar yoksa netten sipariş ver. İnş çabucak görürsün piki.
İnşallah aslında bir çocuğum var. İkincinin 3. Ayda kalbi durdu maalesef. Bu arada ara baya açıldı. Öğretmen olduğum için bu ayları bekledim.dogum iznimle yaz tatili birleşsin diye.bir an önce hamile kalmak istiyorum yani

Herşey gönlünce olsun canım Ama şunu anladı. Ki hamilelik hiç planla oluşmuyor Ama inş senin ki gerçekleşir de mesleğini aksatmaz.

Hadi inşallah tutar hepimizinki,, bu ay öğretmenlerden çok atak var ))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…