Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar benım gercekten testler sılıklesıyor 11.gunum bıraz beklıcemmtedt ıcın

Yİne çok okuyamadım bu ara, inşALlah iyidir herkes. Benim adete 5 gün var. Beklemek ne zor. Bugün test yaptım çıkmadı. Yumurtaa çatladığı 8 gün oluyor. Bekleyip görcez bakalım. Nasip

Aselece canım nasıl oldun daha iyisindir umarım. Dularım senin ve bebişinle inşAllah miniğin de sen de sorunsuz atlatıcaksınız bu dönemi

Sen 14 gün sonra mı öğrendin yoksa daha geç mi?
Canım bekle biraz pikten sonra 12 gün gecsin valla Bnde bu ay güzel değerlendirdim Insallah tutar bir düşük yaptım onda planlı değildi gün saymamistim akışına bırakmıştım ama bunda stres yapıyorum nedense

Aselece canım nasıl oldun daha iyisindir umarım. Dularım senin ve bebişinle inşAllah miniğin de sen de sorunsuz atlatıcaksınız bu dönemi
Iyiyim canim benim surekli yatıyorum ayakta fazla durmayim diye. Korkmuyor da degilim yanimda kimse yok diye.. bakalim Rabbim büyük.. sen ne yaptin nasil gidiyor calismalar beklemeler dilerim ki bu ay güzel haberler verirsin bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…