Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canımm sen iyi ol yeter ki düşünceli Aselecem benim bol bol dinlen lütfen

Canım benim hakkımızda hayırlısı ne ise Allah bilir, bize hayırlı kapılar açsın

ay inş cnm yaa sen başka dr ye de gdiomusun kız bnde gtsemmi yaaa
Ben şu günlerimi devlette geçiriyorum ve devlette 1 doktora bağlı kalkmıyorsun bende ayrı ayrı doktorlara randevu alıyorum. Tam kafam rahat edince özele gidicem özelde bu kadar rahat kontrole gidemiyorum. Verdikleri tarihi bekle ha bekle. Yani benim düşüncem buydu bunu uyguladım.

Rahim duvarı inceliği birtanem inçe olunca bebek tututanamıyor ya
Canim rahim duvari inceliginin sebebi arastirilmali oncelikle.. rahimden kaynaklanan genetik sebep mi yoksa hormonlardan dolayi mi olmuş buna bakilmali.. özellikle tiroit degerine bakilmali bir de östrojen hormonunun degerine bakılmalı.. östrojen hormon eksikligi rahim incelmesine sebep olur.. eger düşükse östrojen destekli ilaç verilmeli.. doktoruna mutlaka soyle hormonlarima bakilmasini istiyorum diye. Doğal olarak bol bol yürüyüş yapmalisin yağlı besinleri biraz olsun azalt olur mu.. yumurtlama icin her zaman soyledigim keciboynuzu pekmezi kuru incir tuketmelisin

çalışmıyosun sanırım bnm okdr vaktim yokki

Sağol canım hormonlar temiz çıktı ama sanırkö östrojen düşük olabilir yumurta gelişimi de ona bağlı sanırsam. Dr ı yüzden inceliğe karşı bir ilaç vericem dedi allahtan çok dikkatli garantici bir dr. İncir aldım yiyeceğim dediğin gibi allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…