Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benım 1 sene once gebelık oldu 20.haftada kaybettım bu ay basladım denemeye ıkk adet geldı ıste ramazanda fazla ılıskı olamadı nasıp artık
Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün, hayırlı evlatlar nasip etsin bizlere beklemek, kimisine hemencecik nasip olanı beklemek o kadar zor ki...

Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün, hayırlı evlatlar nasip etsin bizlere beklemek, kimisine hemencecik nasip olanı beklemek o kadar zor ki...
Nasıl zor bılmeyene bu 1 senem nasıl zor ve saglık sorunlarıyla gectıkı anlatamam keske hemen olsa kucagımıza alsak kalamamakta zor sımdı stres var Allah bızlere nasıp etsın ıns

Stres yapma hayırlısıni iste her zaman.. ovulasyon ile takip edip birliktelik planlarsaniz sansinizi artırmış olursunuz

uzulme cnm hakkinda hayirlisi olsn . bu ay owu.testi yaptn mi
Evet yaptm kuzum ama ovu cok koyuymen ılıskı oldu bıde sılındıgınde ama ramazandı 1 saatte banyo yaptm socak belkı oldurdu nasıp gercı olcagı olsa olurdu buay da ovuşasyon takıp edıcem artık nabalım mecbur

kismet canm skma canini . bu ay tekrar kullan owu . hayirlisi olsn guzel haberini alirz insalah

Canlar 370 cikti degerim nasil My everytng
Daha yeni yazdıklarınızı gördüm araya tatil girince yazamadım. Senin adına çok ama çok sevindim. İkimizde kimyasal geçirdik o sebeple şimdi gebe olman beni daha çok sevindirdi umut verdi. İnşallah bebeğin tutunur sağlıcakla kucağına alırsın canım. Darısı da bizlere olsun

evet cnm yaa valla bnde sevinmek istyorum ama ucamadım henuz korku var içimde sdce 370 digerine oranla daha yuksek deger bi o umutlandırıyo beni

evet cnm yaa valla bnde sevinmek istyorum ama ucamadım henuz korku var içimde sdce 370 digerine oranla daha yuksek deger bi o umutlandırıyo beni
Seni çok iyi anlıyorum 2 kimyasal geçirmiş biri olarak. Ama değerin güzel çıkmış rahat ol benim gibi stres yapma. Olacaksa olur tutunur merak etme

Merhabalar,nasılsınız kızlar Yine sonu regl ile biten 1 aylık serüvenden sonra ovulasyon testlerine merhaba dedim Bu ay bu çörekotu küründen yaptım ama fazla yeme imkanım olmadı bayramda memlekette zor oldu takip etmek. Dün başladım testlerime geçen ay 17. Gün yumurtlamıştım sanki bu ay hemencik koyulaştı gibi geldi, kürün etkisi var mk bilemedim ama Pik olmamış ama di mi rica etsem bir bakar mısınız?

Eklentiler

• 64BEC710-1A40-4962-96BA-F4A8EFC60FB1.jpeg
    64,4 KB · Görüntüleme: 69
Pik olmamis ama erken yumurtlama yakın masallah testlerin guzel çıkmış

Bu haftaki testler yalnız bekledikce gün geçtikçe koyulasiyo ama pik 8 hazirandakinde olmuştu 9unda da koyuydu cİzgi bugün öğlen yaptığımda daha silik renkteydi daha devam edeyim mi testlere

Eklentiler

• 20190610_200035.jpg
    89,9 KB · Görüntüleme: 69
Kimyasal ben de geçirdim 2 kez. Ama değer o kadar yukselmiyor kimyasalda.
AY gercekten mi bn hamilelikle ilgili hic bisey bilmiyorum yayarini nasil bekliyorum bi ben bi Allah biliyosenin kimyasallarda degerin kacti hatrliyomusun canim kbkma nolurbnm 118 di kimyasala dondu

Eklentiler

• IMG_20190610_194303.jpg
    97,5 KB · Görüntüleme: 63
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…