Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yaa canmm cok sewindm kac g

ya canm cok sewindm inan . kac gundur aklimdaydn ne olacak acaba diye . ama belliydi hamile oldgun belirtilerinden .Allah tamamina erdirsn insalah. saglikla buyusun bebisin
Ya hepinizden Allah razı olsun kardes gbisiniz kimse daha bilmiyo siz biliyosunuz aselece senden de Allah razi olsun cok ugrastn dinledin ins guzel sonclar alirimdarisi hemen arkamdan size insnamaza baslamistm hep dualarimda olcaksiniz kizlar

Evet hemen paylaş bizimle gelişmeleri gayet sağlıklı bir gebelik olduğunu düşünüyorum darısı isteyen herkese başta da bu topiktekilere nasip olsun inşAllah çoook amiiin

Ayyy bitanem agzin bal yesin yaa ins olmaz tek korkum bu simdideaksam ustu kan vericem ins guzel sonclar alirim Allah hepinizden razi olsun cok destek oldunuz sabah ilk idrarla yapamadim tatilden döndük 3kez wc ye gttimbu 4.idrarda cikan

Ayyy bitanem agzin bal yesin yaa ins olmaz tek korkum bu simdideaksam ustu kan vericem ins guzel sonclar alirim Allah hepinizden razi olsun cok destek oldunuz sabah ilk idrarla yapamadim tatilden döndük 3kez wc ye gttimbu 4.idrarda cikan
Bende ilk yaptığımda ilk idrarla öğrenmemiştim. Ve ilk idrar olmamasına rağmen koyu çıkmış canım içini ferah tut kan testini aldıktan sonra rahatlaya bilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…