Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Demek ki pik olmus ve catlamis canim 18. 19. Gunler pik olmustur. Sen bu gunleri degerlendir mutlaka
19. Gün tesadüfen değerlendirmiştik testten haberim yokken iyiki İnşallah o gün pik günüdür dün 20. Günü de değerlendirdik 21. Günüm bugun ve yarını da mı değerlendirelim canım ne dersin? Allahım inşallah güzel haberler Almayı nasip etsin hiç bu kadar geç yumurtlama yaşayacağım aklımın ucuna gelmezdi

Ben her zaman diyorum sabirla test yapin diye. Bugun ve yarini da degerlendirin mutlaka

Ben her zaman diyorum sabirla test yapin diye. Bugun ve yarini da degerlendirin mutlaka
Tamam canım Allah razı olsun inşallah doğrudur tahminimiz gerisi kısmet artık Verdiğin emekler bu ilgin alakan herkese özenle verdiğin cevaplar bebişine güzel sağlıklı ve huzur dolu ömür olarak döner inşallah bir avazda Doğum nasip etsin rabbim

Dayanamadım tekrar test yaptım tamamen siliklesme olmus inşallah tutar hadi hayırlısı

Eklentiler

• 20190608_160756_HDR.jpg
    81,9 KB · Görüntüleme: 29
Canım hadi hayırlısı. Bir şey soracağım bu dönemde hassasiyet veya herhangi birşey hissettin mi? Bende sadece 3 gün az bir akıntı oldu bir de tam pik yakalayamayınca pek emin olamıyorum ondan merak ettim
Açıkçası birşey farketmedm canım adet bittiğinden bu yana deniyoruz olsun diye o yüzden hassas lik kaşıklar da var bu yumurtlama dan diye düşünmüyorum hayırlısı ayrıca bu ay bitkisel macun kullanıyorum bakalım ne olacak benim normalde iki tüp kapalı idi 4 yılın sonunda yeni açıldı şimdi doğal deneme yapıyoruz inşallah hepimiz güzel haber alırız ya

İnş canım ya yani normal ı zman bende belirti olmaması çünkü göğüs vs hiç belirti olmadı bende. Adetime de az var Benim zaten 8-9 gün filan

İnşallah hiç bir şeye gerek kalmadan doğal yoldan olur KuZum en zor zamanı atlatmışsın maşallah

Canım hadi hayırlısı. Bir şey soracağım bu dönemde hassasiyet veya herhangi birşey hissettin mi? Bende sadece 3 gün az bir akıntı oldu bir de tam pik yakalayamayınca pek emin olamıyorum ondan merak ettim
Canım ben yumurtlama dönemlerini akıntı ile anlıyorum hep. Sende de oldu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…