Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aselece dün pik olan testim bugün yine pik, aynı derece koyu. Birebir aynısı.
Elimde başka test yok fakat 2 günden fazla pik görülüyor mu? Eğer 2 günden fazla pik görmek çok düşük bi ihtimalse yarın çatladığını düşüncem..

yani 2 gun gecikmis adetin dmi. buarada test yap artik canm ☺ neyi bekliyorsn.oyle yada boyle ogreneceksn canm .insalah guzel haberlerini aliriz
Bu aksam alicam test ins sabah yapicam esim illaki bekle pazar diyo ama bn dayanamicam sanirimins canim ya hala suan kasik batmam var ama ins iyi Haberler alirim

2 gun pik olanlarin yumurtalari fazladir.. dolayisi ile o gunleri mutlaka degerlendirin boş gecmeyin. Biz yumurtanin catladigini gorene kadar teste devam ederiz. Bakariz catladi baska test yapmaz adet gununu bekleriz.. guzel degerlendirmelerin sonucunu guzel aliyoruz.. bu ay yine hamile haberleri alacagim umudum var

Kızlar bir şey sormak istiyorum ovulasyon dışında. Ben dört ay vajinusmus ile mücadele ettim. Dört ayın sonunda kurtuldum. O zamandan beri hem adet günlerim şaştı hem de sağ kasığımda batma hissediyorum. Yalnız bu batmalar hep yumurtlama günlerinde başlıyor adete kadar ara ara devam ediyor. Adetten bir sonraki yumurtlama gününe kadar da yok oluyor. Bir fikri olan var mı acaba?

Aselecemmmm birazdan esimi ikna edip test almaya. Gdicem nöbetçi eczaneden sence bu aksam yapsammi yarin sabahi mi beklesem

Ya bnmde kasik batmam var anlam veremiyorum hamilelik belirtisimi yoksa hep boylemi suruyo hamileysem de ya cok korkuyorum negatf gorcem diye

Aselece kasik batmalarim cogunluk sagda arada solda da oluyo psikolojik degilse normalmi bu batmalar

Catladiktan sonra 4gun demisti bana aselece kuzum
Ayy maşallah kızlar yumurtalarımız fazlaymış okudunuz mu salıya kadar full devam inşallah. Bu ay olacak kızlar.. Şuanda ezan okunuyor.. Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah. Amin.

Ayy maşallah kızlar yumurtalarımız fazlaymış okudunuz mu salıya kadar full devam inşallah. Bu ay olacak kızlar.. Şuanda ezan okunuyor.. Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah. Amin.
İns cnm ya bn guzel degerlendrdim bilac gun kahve rengi akinti gbi minicik biseyler gormustm suan tertemz Yine de test yapmaya korkuorm ama esimi ikna ettim alicam test eger pozitif gorursem kn vermek icinde ikna ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…