Ovulasyon ağrısından 3-4 saat önce birlikte oldum hamile kalır mıyım

ebruari34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2024
20
5
31
Merhabalar .
14-17 mayıs arası regli günümdü . 16 mayısta 1 kez ilişkim oldu korunmadan . 21-27 mayıs arası yumurtlama günüm yani hamile kalmama en yüksek olduğu günlerdi ovulasyon günüm yani ağrı ve pembe ve sarı akıntımın olduğu gün 26 mayıstı sabah 6-7 sularında ağrılarım başladı . 22 mayısta 1 kez korunmasız ilişkim oldu . 25-26 ya bağlayan gece 2-3 sularında 2 kez birlikteliğim oldu korunmasız yani 4-5 saat sonrada kasık ağrılarım ve sarı pembe akıntım oldu 27 sine kadar . Şuan reglime 6 gün var 9 haziranda regli olmam gerekiyor . Bugün ayın 3 ü ve ben dün gece kan testi yaptırdım yani çıkmadı kanda şu an çok erken biliyorum . En son korunmasız ilişkimde 1 hazirandaydı 2 kez . Yumurtalıklarımda sorun yok 31yaşındayım Hamile kalmayı çok istiyorum . Yorumlarınızı bekliyorum acaba hamile kalır mıyım ?

Bugün sağ kasığımda hafif ağrı vardı ve hafif çok hafif akıntım oldu . Akıntım çok az farkındayım . Bu yerleşme akıntısı olamaz demi onun için çok az mı acaba

Bugün sağ kasığımda hafif ağrı vardı ve hafif çok hafif akıntım oldu . Akıntım çok az farkındayım . Bu yerleşme akıntısı olamaz demi onun için çok az mı acaba
Fotoğraf ı siler misiniz yasak. Bunu yaşayan o kadar insan var ki kimse fotoğraf atmıyor. Gerçekten anlamıyorum kimse sizin lekeli pedinizi görmek zorunda değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…