Ovülasyon acil yardım bakar mısınız?

BenNrcn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2018
15
0
27
kızlar adetimden sonra hemen ovülasyon yapmaya başladım son dün ve bugun pik gözüküyor yarında pik gözükürse veya sonraki günde silikleşmeye başladığında yumurta her türlü çatlamış mı oluyor 4-5 gün üst üste pik olsada?

Eklentiler

• IMG_1954.jpeg
    IMG_1954.jpeg
    20,9 KB · Görüntüleme: 61
Evet silikleşme olunca çatlama oluyor yumurtlama iki üç gün sürebiliyor, örneklerini görmüştüm. Ama çift çizgiyken de değerlendirin gebelik istiyorsanız sadece çatlayınca değil

Evet silikleşme olunca çatlama oluyor yumurtlama iki üç gün sürebiliyor, örneklerini görmüştüm. Ama çift çizgiyken de değerlendirin gebelik istiyorsanız sadece çatlayınca değil
şuan pik olarak algıladım ben doğrudur inşallah :)) bugğnleri değerlendiriyorum

Arkadaşlar merhaba bir sey sormak istiyorum. İlk defa bu ay ovulasyon testi kullanmaya başladım pek bilmiyorum. 16 temmuz gece 12de ilk ovulasyon testi yaptım T çizgisi koyu değildi daha sonra akşam eve geldiğimde tekrarladım T çizgisi bu sefer daha koyu çıktı. Birkaç saat sonra tekrar yaptım rengi açıldı. Soldakiler 16sı ve 17sinde yaptığım testler. Sagdakiler 18inde yaptıklarım. 16sinda 1 gün pik oldu sonra 18sinde tekrar pik gördüm bu mümkün mü. 16sında pik 17sinde çatlama 18inde tekrar pik

Eklentiler

• 1000050068.jpg
    1000050068.jpg
    98,6 KB · Görüntüleme: 39
Arkadaşlar merhaba bir sey sormak istiyorum. İlk defa bu ay ovulasyon testi kullanmaya başladım pek bilmiyorum. 16 temmuz gece 12de ilk ovulasyon testi yaptım T çizgisi koyu değildi daha sonra akşam eve geldiğimde tekrarladım T çizgisi bu sefer daha koyu çıktı. Birkaç saat sonra tekrar yaptım rengi açıldı. Soldakiler 16sı ve 17sinde yaptığım testler. Sagdakiler 18inde yaptıklarım. 16sinda 1 gün pik oldu sonra 18sinde tekrar pik gördüm bu mümkün mü. 16sında pik 17sinde çatlama 18inde tekrar pik
Merhaba gün içinde sürekli test yapmayın her gün aynı saatte yapın ve 2 saat öncesinde suyu kesin. Tercihen 12-5 arası yapsanız daha iyi olur. Bence 18i pik gibi, iki çizgi aynı koyulukta veya T çizgisi daha koyu olmadıkça pik olmaz, ne kadar belirgin olursa olsun. Bir de tutarlılık açısından aynı marka kullanmak daha netlik sağlar

Evet aslında emin olmak adına sürekli tekrarladim ama yanlışmış. 14-16-17-18.günleri değerlendik umarım doğrudur

X