Ovitrelleden 6 gün sonra

odrsn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2017
68
49
35
Merhabalar kızlar 👋 , 8 şubat sabah 11 de ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum. 36 saat sonra ilişki önermişti dokturum. Öyle de oldu. Fakat ben 45 saat sonra falan yumurtlama sancılarımı hissetim , bana kalırsa 45 saat sonra çatladı. Bu sebeple o akşamı da değerlendirdim.
Neyseki şuan ovitrelleden sonra 8. Gündeyim.
Fakat 6. gün başlayan feci bel ağrılarım var. Sizce iğne etkisi midir?
Bu şekilde bel ağrısı olup ta hamile olduğunu öğrenen oldu mu ?

Merhabalar kızlar 👋 , 8 şubat sabah 11 de ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum. 36 saat sonra ilişki önermişti dokturum. Öyle de oldu. Fakat ben 45 saat sonra falan yumurtlama sancılarımı hissetim , bana kalırsa 45 saat sonra çatladı. Bu sebeple o akşamı da değerlendirdim.
Bu ağrının belirti olduğunu sanmıyorum ama insallah mucizeniz sizinledir

Merhaba 14 gün geçmiş iğneden. Umarım güzel haber verirsiniz bize 🙏🏼 Bende ovitrelle vuruldum beklemedeyim🤲🏼

Merhaba 14 gün geçmiş iğneden. Umarım güzel haber verirsiniz bize 🙏🏼 Bende ovitrelle vuruldum beklemedeyim🤲🏼
malesef canım bugün 14. günüm evet. Ama bu sabahki testim de negatif. Son 3 gündür yapıyordum test. Olmadı sanırım ☹️
İnşallah seninki tutar 🤲

malesef canım bugün 14. günüm evet. Ama bu sabahki testim de negatif. Son 3 gündür yapıyordum test. Olmadı sanırım ☹️
İnşallah seninki tutar 🤲
Yaaa bu ihtimali de unutmuyorum
İnşaAllah Rabbim hayırlı zamanda versin hepimiz için geçerli 🙏🏼
Size birşey sorsam
Ben ovülasyon testi yapıyorum çatlayıp çatlamadığını görmek için ama iğne etkisinden midir nedir T çizgisi C den daha koyu çıkıyor yani oldukça pik…
Siz LH testi yapmış mıydınız

Yaaa bu ihtimali de unutmuyorum
İnşaAllah Rabbim hayırlı zamanda versin hepimiz için geçerli 🙏🏼
Size birşey sorsam
Ben ovülasyon testi yapıyorum çatlayıp çatlamadığını görmek için ama iğne etkisinden midir nedir T çizgisi C den daha koyu çıkıyor yani oldukça pik…
Siz LH testi yapmış mıydınız
Evet canım bende yapmıştım 3 gün üst üste yaptım hep koyu çıkıyordu benimde. Sonra araştırdımki iğne etkisindenmiş. Çünkü iğnede hcg hormonu var. Bu da ovülasyon testini koyu çıkartıyormuş. Ona takılma yani yapma ovülasyon. Ama gebelik testin fazlaca varsa eğer onunla iğne etkisi geçip geçmediğini takip edebilirsin. Negatifi gördüğün gün geçmiş demektir iğne etkisi.

Evet canım bende yapmıştım 3 gün üst üste yaptım hep koyu çıkıyordu benimde. Sonra araştırdımki iğne etkisindenmiş. Çünkü iğnede hcg hormonu var. Bu da ovülasyon testini koyu çıkartıyormuş. Ona takılma yani yapma ovülasyon. Ama gebelik testin fazlaca varsa eğer onunla iğne etkisi geçip geçmediğini takip edebilirsin. Negatifi gördüğün gün geçmiş demektir iğne etkisi.
Elimde 4-5 tane var. 12.günden sonra yapayım diyorum
Kimisi 12.gün negatif görmüş iğne etkisini.
Ben de sürekli pik çokınca çatlamadı mı acaba diyordum
Zaten bu kadar strese zor da İşte ilk deneme olunca heyecanla bekliyorum
Siz nasıl değerlendirdiniz iğneyi ilişki saati olarak

Evet bende çok stres yaptım gerçekten. Ki zaten stres yapmadığım bi ay olmadı ama.
36 saat sonra demişti. Gece 11 e fenk geliyordu. Öyle ilişki oldu. Fakat ben 46 saat sonra yumurtladığımı hissettim yani ertesi sabah 9 gibi yumurtlama sancım oldu çünkü. Bu yüzden o günün akşamını da değerlendirdim, sabah saatletinde işte olduğumuz için maalesef.

Evet bende çok stres yaptım gerçekten. Ki zaten stres yapmadığım bi ay olmadı ama.
36 saat sonra demişti. Gece 11 e fenk geliyordu. Öyle ilişki oldu. Fakat ben 46 saat sonra yumurtladığımı hissettim yani ertesi sabah 9 gibi yumurtlama sancım oldu çünkü. Bu yüzden o günün akşamını da değerlendirdim, sabah saatletinde işte olduğumuz için maalesef.
Ben de iğneden 12 saat ve 36 saat sonrasını değerlendirdim eşimin çalışma saatleri onu gerektirdi
Hakkımızda hayırlısı olsun inşaAllah

Merhaba arkadaş doğru demiş Klomen yasa Femara ile takip edebilirsiniz ama iğne vurduğunuz takdırde. Ovulasyonlarınızda gebelik testlerinizde hep pozitif çıkar hcg hotmonu içerdiği için iğne..

Merhaba arkadaş doğru demiş Klomen yasa Femara ile takip edebilirsiniz ama iğne vurduğunuz takdırde. Ovulasyonlarınızda gebelik testlerinizde hep pozitif çıkar hcg hotmonu içerdiği için iğne..
Ovülasyon yapmayı bıraktım
Gebelik testi yaptım dün iğnenin 9.gününde
Negatif çıktı
İğne etkisi geçmiş çok şükür
Artık gerçek gebelik çizgisi görmek hayalim 🤲🏼

Negatif çıktı
Tatlım aramızda 2 gün varmış benimde 8.Günüm çok zor beklemek.. hayırlısı olsun hakkımızda🙏🏼

Gerçekten çok zor
Vakit durdu sanki ya sinir oluyorum
Sol kasık ağrım var çok fazla
Bu iğneyi yapan herkesin yan etkisi oluyor bende hiç olmuyo geçen ay göğüs ağrım vardı umutlandım ondan sonra regl oldum🤦🏻‍♀️ bu sefer test bile etmedim ama merak ediyorum acaba iğne etkisi geçti mi diye çünkü geçen sefer 7-8.ci günlerde silikleşmişti 10 cu günde tamamen negatife dönmüştü

Bu iğneyi yapan herkesin yan etkisi oluyor bende hiç olmuyo geçen ay göğüs ağrım vardı umutlandım ondan sonra regl oldum🤦🏻‍♀️ bu sefer test bile etmedim ama merak ediyorum acaba iğne etkisi geçti mi diye çünkü geçen sefer 7-8.ci günlerde silikleşmişti 10 cu günde tamamen negatife dönmüştü
Peki şuan göğüs hassasiyetin var mı
Benim önceki aylar olurdu yumurtlamadan hemen sonra başlardı
Şimdi hiç yok

Kızlar ben hiç etkisini görmedim iğnenin hafif ağrım oldu sadece bende tutmadı diye düşünmüştüm 9 10 gün negatif aldım 11 silik 12de çift çizgiyi görmüştüm hiç ümidinizi kaybetmeyin herkeste etkisi değişiyor stres yapmayın sadece rabbim inşallah nasip eder

Negatif çıktı
Aynı durumdayız benimde iğnenin 9. Günü hiç test falan yapmadım bekliyorum ağrım var adet olacak gibi ama adetime de 1 hafta var bilmiyorum

X