Ovitrelle sonrası 10.gün pozitif

iros21

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2024
26
8
25
Kızlar ovitrelle vuruldum bu ay rahim filmi üstüne iğnenin 9. Gecesi testim silik çıktı kan verdim hemen beta 6.58 dr 2 gün sonra tekrarla dedi sizce hamile miyim bu durumu yaşayan var mı

Merhaba kızlar, reglim 4 gün gecikti innovita test vardı. Onu yaptım. Bir an çift çizgiyi görünce sevindim. Negatif olsa da çift çizgi oluyormuş. Acaba var mı yok mu anlamadım. Yolculuk yaptım regli ondan da gecikmiş olabilir mi bilemedim. Başka teste yok.

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-01-19-00-09-11_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg
    79,6 KB · Görüntüleme: 25
Bence baya belirgin. Zar zor görünen hayalet çizgi değil 5-10 dakika içinde çıktıysa da pozitifdir. Yolculuğun regl geciktireceğini de sanmıyorum

Bence baya belirgin. Zar zor görünen hayalet çizgi değil 5-10 dakika içinde çıktıysa da pozitifdir. Yolculuğun regl geciktireceğini de sanmıyorum
Evet baya belirgin ama bu teste negatif olsa bile çizgi oluyormuş. Diğerinden daha koyu olması gerekiyormuş ama değil o çok kafami karıştırdı. Bir buçuk yıl bekleyince de test Alcam farklı o zamana kadar da size sorayım dedim

Aynı testin ovulasyonunu yaptım oda koyu çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…