Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktor değiştirdiğimde sordum sıkıntı olmaz dedi canım ama ben 2 kesse fazla klomen denemiyorum dedi yeni doktorum
Aslında 4 klomen banada gereksizdi bakalım bu femara da olmadı gibi ilk seferde. 13. Gün yaptım test negatif çıktı.
Bende bir dahakinr aşılama düşünebilirim

Kuzum ya insallah bu sefer olur ama klomeni niye hic degistirmedi aceba femeraya felan gecmedi bir ilac calismiyor sa degistirmek iyisi degilmi
Aaaaa hamile misin hayırlı olsun. Tekrar kan verdin mi?
Allah razi olsun Evet bugun gene kan vercem beta yukseldiyse Evet yani
Aslında 4 klomen banada gereksizdi bakalım bu femara da olmadı gibi ilk seferde. 13. Gün yaptım test negatif çıktı.
Bende bir dahakinr aşılama düşünebilirim
Aynen 4 kez ugrasmasi cidden garip olmuyorsa ilac degistirmeli hakkini bosuna yiyor sadece
Hayırlı cumalar kızlar Rabbim dualarinizi kabul etsin,duamdasiniz
Hayirli cumalar askom nasilsin

Ay hic iyi değilim uykusuzum,uykusuzum diye oturdum ağladım sinirlerim bozuk uykusuzluk neyse hadi 9dan beri bim geziyorum alabildiklerim agiz mendili muslin örtü sinirim daha da bozuldu bide ona ağladım
Heyecanla sonucunu bekliyorum

Ahhahaha kiyamam gecmi kaldin istediklerini almaya hunharca kapisiyorlar urunleri oglen sonunda uyu bari Ayy bende tam ayni saatte olsun diye 10u bekliyorum yarim saate giderim insallah guzel cikar

Sence ayni saattemi yaptirsam bir saat once yaptirsam olurmu

Ahhahaha kiyamam gecmi kaldin istediklerini almaya hunharca kapisiyorlar urunleri oglen sonunda uyu bari Ayy bende tam ayni saatte olsun diye 10u bekliyorum yarim saate giderim insallah guzel cikar
Kiz gec kalmadim 8:45di onundeydim bimin sirayla girildiginden gitti önümde hepsi
Kuzum valla ben kan verirken asla saatli gitmedim

Yumurtanın hep oluştu
Yumurtam hep oluştu Orda sorun yok canım. zaten doktor hep tek yumurta istedi adet oldum bu Arada

Kiz gec kalmadim 8:45di onundeydim bimin sirayla girildiginden gitti önümde hepsi
Kuzum valla ben kan verirken asla saatli gitmedim
garibanin yuzu gulermi
Off gideydim bir kan vereydim
Kalpten gitcem
Yumurtanın hep oluştu

Yumurtam hep oluştu Orda sorun yok canım. zaten doktor hep tek yumurta istedi adet oldum bu Arada
Yaa Of bu son adetin olsun insallah kuzum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…