Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar,tansiyonum 12/4
Tuzlu ayran içince midem yanıyor başka alternatif yok mu
Ayy gecmis olsun limon iyi gelebilir yada muz ve sarimsak var ama oda kotu simdi
Ayyy Rabbım sana şükürler olsun yemin ederim çok mutlu oldum şuan
Kuzum Allah razi olsun iste yarin artarsa mutlu olcam aklim orda doktor dusuk deyince korktum ama bakalim rabbim en kisa zaman da guzel haberlerini almayi nasip etsin insallah

Sarımsak dokunmaz mi kuzum ya
Eşim ayran yaptı bir iç mide ilacını içersin dedi ayrana kaldim yine

Va

llahi canim testler golge gibid eolsa + poztif ama...o ince cubuk testler - negatif gosteriyor diye...hala inanmiyorum. Hastaneyede gidemiyorum. Baska ulkedeyim ve 2 gun once ulkede yasal yasama kayit surem bitdi. Yenileyene kadar beklicem artik
Ya kiyamam sansina insallah cabucak kagitlarini alirsin
Peki testlerde negatif bir dijital test alsan kesin cozum belli olur

Insallah olmazsin canim ya
Gönül olmamak ister canım ama elden ne gelir bu kez aşılamay yaptırıcam zaten kısmetse iğneli tedavi ve aşılama 7 kezdir klomen yeter artık.. İlk doktor günde bir doz veriyordu bu doktorum günde 2 doz verdi 4 yumurtayla yola çıktım ama 3 ü büyümedi bu kez iğneli tedavi olucak doktor daha önce iğneli de olabilir demişti.. Aslında ilaçlara göre bünyemde sorun yok yumurtam hep olması gerektiği gibi gelişti ama aşılama yapılacaksa iğneli deiitedavi olsun diyorum daha etkiliymiş

Canım bende 4 klomen 1 femara denedim ama bu tedaviler 6 ay denenir diyor doktorlar senin ne dedi doktorun kullanmışsın sende 7kez

Canım bende 4 klomen 1 femara denedim ama bu tedaviler 6 ay denenir diyor doktorlar senin ne dedi doktorun kullanmışsın sende 7kez
Doktor değiştirdiğimde sordum sıkıntı olmaz dedi canım ama ben 2 kesse fazla klomen denemiyorum dedi yeni doktorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…