Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ciplak gozle daha net görünüyor ama bakalım kuruma falan da olabilir ümitli degilim o yuzden daha 6 gun var regl gunume 2 3 gun sonra tekrarlarim testi
Ama dedigin gibi kurutma cizgisi olsa su dokunce giderdi demi ? Ay insallah o adet hic gelmez
Evet cidden bekleyemem pazartesi cok uzun insallah yarin cikacagim kan vermek icin birde test almaya caliscam Allah razi olsun insallah bir yarin olsa
Pozitifi görünce biz asla dayanamiyoruz yarini kan vermek için unutma kuzum,bizleri de bilgilendir

Kizzz bize zaten heyecan lazim 6 gün erken yapip bizi de heyecanlandiriyorsun
bugun vermedigime pisman oldum kan insallah haber ederim Yarin bir gelsin dua et bana
Insallah en kisa zaman da sana nasip olsun

Amin canım benim

En kaliteli en guzel yumoslarin tutunsun gerisi gelsin
İnşallah canım benim seninde sağlıkla ilerlesin inşallah ben bu günlerde ovülasyon ile çift çizgi takip ediyorum ovülasyonda eziyet ya ne zaman test yapmak için sıvı alımını kessem susuzluktan ölecekmişim gibi oluyor

Ay ben cok imreniyordum o ovulasyon testlerine normalde yumurtlama goremezdim ya tedavi surecindeyken girip cikip yapardim hajjajaj
Sussuzlugu cok hissederdim
Yaa insallah Kuzum rabbim hepimize yardim etsin Ne zaman catliyacak aceba seninki heyecanli

Benimde dün geldi başladım kullanmaya yanlız 3 ay kullanılması öneriliyor çoğu kişi 1ci 2ci ayda etsin görüyormus bakalım hakkımızda hayirlusi

Benim çok oynamıyor tahminime göre 11-12 Aralık gibi çatlar

Ne bilim igneden 14 fun gecti olsa cikar diye dusunuyorum ama bakalim ya nasip
Geç dollenmedir belki
Yarin vermen daha iyi kuzum,yarin olsun bakalim

Kızlar bende bugün doktora gittim adetimin 3. Günüydü 2 tane yumurtam varmış doktor bugünden itibaren femera başladı bakalım hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…