Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ayyyy o kadar sevindim ki ilk denemede burayı okuduğumda çok umutsuzlanmıştım simdi sanki bir akrabammışsın gibi sevindim içini ferah tut inşallah olur dua edeceğim sana Magnifiaque
Ayy cok tesekkur ederim asla vazgecme bu benim 4. Ovitrelle denemem insallah en kisa zaman da guzel haberini alalim
Evet kızlar son testimi yaptım bir umut ama yine tertemiz bir negatif 14. Gün
Kuzum insallah tez zaman da o pozitifi gorurusun ya valla cok uzulme ama sen uzulme
Benim de tertemizdi sabah
Sanki ben burda cift cizgi goruyorum

Kuzum insallah tez zaman da o pozitifi gorurusun ya valla cok uzulme ama sen uzulme
10 dk gectikten sonra baktigimda soyle bi cizgi gordum kurumadir diye ustune su damlattim ama gitmedi de bu test benimle kafa buluyo

Eklentiler

• Screenshot_20220106-132829_Instagram.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 34
Ayy cok tesekkur ederim asla vazgecme bu benim 4. Ovitrelle denemem insallah en kisa zaman da guzel haberini alalim

Yok çıplak gözle göremedim kuzum tertemizdi adeti beklicem gelmezse test yapcam inşallah yeniden Sana da hayırlı olsun bebeğin sağlıkla gelsinnn

Magnisim genelik testi yaptin mi bidaha
10 dk gectikten sonra baktigimda soyle bi cizgi gordum kurumadir diye ustune su damlattim ama gitmedi de bu test benimle kafa buluyo
Ben görüyorum,ilkinde göremedim bunda görüyorum

Ayy ben goruyorum
Yok çıplak gözle göremedim kuzum tertemizdi adeti beklicem gelmezse test yapcam inşallah yeniden Sana da hayırlı olsun bebeğin sağlıkla gelsinnn
Allah razi olsun en kisa zaman da guzel haberlerini alalim seninde insallah Allah Allah testler de garip insallah o bekledigin adet hic gelmez kuzum ya
Magnisim genelik testi yaptin mi bidaha

Ben görüyorum,ilkinde göremedim bunda görüyorum
Kuzum son testimi de dayanamayip yaptim o dijitaldi bak atim

Bi kutuda iki kutuda da hamile kalan var bakalım denemekten zarar gelmez ben çocuk için elimden geleni yapımda gerisi Allaha kalmış önemli olan bizim elimizden geleni yapmamız şifa Rabbimden
Bende bugün aldım canım bnde pcos var adetlerm hüç düzenli değil.. arastrdım bnde burda okum pholicaps + balık yağı + redifol folik asit + çörekotunu sızdrdım bu ay bunları kullanocam inşallah olumlu sonuç alırım. Rabbim tüm istiyenlere Nasip etsin

Eklentiler

• CDA7D12C-2BEC-41B9-B59C-B7D209FC2F45.jpeg
    127,7 KB · Görüntüleme: 34
Kizlar Bisey sorabilirmiyim
Doktor sey yazmis pazartesi test yapin
Cunki beta cok az
Testi erken yaptiginiz icin pazartesi kontrol edip konusalim
Ay moralim bozuldu kotumu simdi
Değeriniz 20 çıkmış sanırım dün görmüştüm siz yarında kan verin pazartesiye kadar beklemek işkence ayrıca idrar gebelik testi ile koyulaşma takip edebilirsiniz inşallah sağlıkla ilerler darısı tüm isteyenlere

Elimdeki son testti dun gece yapip yattim icim rahat etti bayiliyorum bu testlere de
Ayy benimde sorma cok minnak teyzesi
Pozitifi görünce biz asla dayanamiyoruz yarini kan vermek için unutma kuzum,bizleri de bilgilendir
Ciplak gozle daha net görünüyor ama bakalım kuruma falan da olabilir ümitli degilim o yuzden daha 6 gun var regl gunume 2 3 gun sonra tekrarlarim testi
Kizzz bize zaten heyecan lazim 6 gün erken yapip bizi de heyecanlandiriyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…