Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bizde bu spermleri yumurtalari arastira arastira profesör olduk bisi bilmeyenler de çoktan hamile kaldı doğurdu bile
Ay hiç sorma ya valla millet gebelik testinde çift çizgiyi görüyor hamileyim diyip hamile olarak hayatına devam ediyor ben çift çizgiyi gördüm içimde patladı anam

Öyle valla adamlarinda suçu yok ama bize kum torbası lazim
Ama onlar da hic merak etmiyor uzulmuyor hep biz
Kimyasal gebelik sperm ya da yumurta sağlıklı değilse oluyormuş canım ama benim 17 lik yumurtam vardı birde o noldu ki acaba kesin gidip 26 olan döllenmeye kalktı beceremedi
Ahhahaha buyuge yol vermis senin 17
Evet dusuk de bu yuzden iste yumurta veya sperm kalitesiz oldugundan zaten normal dogum yapsan o bebek engelli oluyor
Bizde bu spermleri yumurtalari arastira arastira profesör olduk bisi bilmeyenler de çoktan hamile kaldı doğurdu bile
Ben degil esim bile biliyor artik herseyi jinekolok sinavina girsem artik diploma alirim
Begumun dedigi gibi bazilari cift cizgi gorse bile hamilemiyim diye soruyor biz dna analiz ediyoruz yok

Bu femara hani kaliteli yumurta yapıyordu

Of hic anlamiyorum ben doktora sordum hani omega 3 felan kullanmam gerekiyor mu dedi yok yok yumurtalarin kaliteli ama bebek dustu demek spermler kalitesiz

Ay hadi az kalmis insallah yarabbim
Hahahah adama diyim hemen kalitesiz sperminden yavrum evladım tutunmadı diye sperm sonuçları çok iyi çıktı çok güveniyorda kendine benim ki

Hahahah adama diyim hemen kalitesiz sperminden yavrum evladım tutunmadı diye sperm sonuçları çok iyi çıktı çok güveniyorda kendine benim ki
Benimkinin de bahane hazir
Askim keci boynuzu pekmezi ye
Hayir hayir bir kere hamile kaldin benim spermler cok iyi
butun tedavi boyunca boyle
Doktor sperm istiyor gene ayni bir kere hamile kaldin diye diye biktirdi

Benimkinin de bahane hazir
Askim keci boynuzu pekmezi ye
Hayir hayir bir kere hamile kaldin benim spermler cok iyi
butun tedavi boyunca boyle
Doktor sperm istiyor gene ayni bir kere hamile kaldin diye diye biktirdi
Ay bende keçiboynuzu özü aldım bir iki gün yiyor sonrası yok bu aralar bol bol çiğ fındık yediriyorum

Selaam bu ay baya takipli gidiyorum 7.gun negatif olmuştu bu gün 9.günüm ve sabah test yaptım fotoğrafta bile belli olmuyor hadi dedim bir tane daha yapiyim az önce yaptım daha belirginlesmis acaba bu iğne etkisi geçip tekrar mi pozitiflestiriyor yarın sabah kan vericem ama kafam karıştı paylaşmak istedim

Eklentiler

• IMG_20211229_231356_1.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 36
Evet ben goruyorum 9. Gunde ama cok erken en az 2 gun daha beklesen daha iyi yarin dur cuma ver istersen

Evet canım iğne etkisi negatife dönüyor genelik olunca tekrar pozitif oluyor ama son yaptığın testi tekrar atarmısın çok yeni yapıp atmışsın çizgi net çıkmamış

Evet ben goruyorum 9. Gunde ama cok erken en az 2 gun daha beklesen daha iyi yarin dur cuma ver istersen
Canim bende cuma veririm diye düşündüm ama malesef sadece pazartesi ve perşembe kan veriliyor sağlık ocağında yarın sağlık ocağında veririm sonuca göre cuma hastaneye gider verir kesinlestiririm diye düşündüm çok erken biliyorum hiç umudum da yok gerçekten ama işte bekliyor insan

Evet canım iğne etkisi negatife dönüyor genelik olunca tekrar pozitif oluyor ama son yaptığın testi tekrar atarmısın çok yeni yapıp atmışsın çizgi net çıkmamış
10-11.ci gunde negatif olup geri varsa tekrar negatife donuyor demi Ayy rabbim goster bize pozitifi

Yani bisey kaybetmezsin icinde kalmasin yap gitsin o zaman bize haber et mutlaka Of deme oyle vardir mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…