Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar sizce bir daha progestéron testi yaptirsammi anlamiyorum da ne ise yariyor
Off birde bacagim kotu kimse de bilmiyor bu durumu esimde calisiyor nasil gidecegimi de bilmiyorum
Adetinin 20 veya 21 günü yapılıyor canım sen kaçıncı gündesin yada başka bir sebep için mi yaptırıyorsun

Adetinin 20 veya 21 günü yapılıyor canım sen kaçıncı gündesin yada başka bir sebep için mi yaptırıyorsun
Yok benim doktor istedigim icin yaptirdim simdi sirf merak yani
Evet canım bence beta sıfırlandı inşallah kanamam bir kaç güne gelir böyle beklemekte çok sıkıcı ya
Demi beklemek ne kadar zor ya hemen olsan bari
İğne gününü saymadan 7. Gün yaptırabilirsin bende 7.gün yaptırmıştım
Bugun besinci gun iki gune iyi olursam yaptirim bir yukseldimi merak ediyorum

Yok benim doktor istedigim icin yaptirdim simdi sirf merak yani

Demi beklemek ne kadar zor ya hemen olsan bari

Bugun besinci gun iki gune iyi olursam yaptirim bir yukseldimi merak ediyorum
Kız senin değerin daha ne kadar yükseldin 48 çıkmamışmıydı zaten benim 23 dü hamile kaldım senin kaç yumurtan vardı bu ay

Kız senin değerin daha ne kadar yükseldin 48 çıkmamışmıydı zaten benim 23 dü hamile kaldım senin kaç yumurtan vardı bu ay
Of boyle konusmaya dévam edersen gelip bulup sana sarilmak istiyorum
Bu ay 4 yumurtadan ikisi cok buyuktu 16-17 tahmini olmustu sanirim diger ikisi bundan daha kucuktu
mutlaka dedigin gibi olur da hamile kalirim kalbim agzimda yasiyorum 8 gun kaldi

benim 2 yumurtam vardı 25 ve 17 idi valla sanki güzel haberi vericekmişsin inanıyorum test yapıyor musun iğne etkisine bakmak için

benim 2 yumurtam vardı 25 ve 17 idi valla sanki güzel haberi vericekmişsin inanıyorum test yapıyor musun iğne etkisine bakmak için
Oh baya iyi buyutmussun 25 e kadar beklemiyor benim doktor bazen az diye dusunuyorim 16-17 felan
Korkuyorum test fobim var benim

Oh baya iyi buyutmussun 25 e kadar beklemiyor benim doktor bazen az diye dusunuyorim 16-17 felan
Korkuyorum test fobim var benim
Benim ilaça hemen yanıt veriyor 25 olan 18 iken kontrole gittim doktor kendi çatlar diye iğne yapmadı sonra baktık ki çatlamamış ve 25 mm olmuş o gün iğne vurdum. Benimde test hobilerim arasında artık

Benim ilaça hemen yanıt veriyor 25 olan 18 iken kontrole gittim doktor kendi çatlar diye iğne yapmadı sonra baktık ki çatlamamış ve 25 mm olmuş o gün iğne vurdum. Benimde test hobilerim arasında artık
Oh masallah benimde tam tersine buyumuyor bu ay nasil buyudu saskinim gecen ay 1.5 ay icin de buyudu resmen
Simdi kalkip test yapsam cift cizgi gorecegimi biliyorum ama gene korkuyorum umutsuz vakayim ben

Kizlar sizce bir daha progestéron testi yaptirsammi anlamiyorum da ne ise yariyor
Off birde bacagim kotu kimse de bilmiyor bu durumu esimde calisiyor nasil gidecegimi de bilmiyorum
Canim ben eczaci arkadasima sordum igne progesteron hormonunuda etkiliyormus o yuzden o yaniltir seni bosuna stres yapma demisti

Aynisini yasamisiz seninle bende doktora gittim 16mmdi 3gun sinra gittigimde bi anda 26 mm olmus ama doktor catlamak uzere diye igne vermemisti o ay kimyasalla sonuclandi benimde yumurtadan kaunakli mi oluyor kimyasallar acaba buyuk diye bu sefer gittigim doktor 26ya coook buyuk bir yumurta demisti

Aynen benim doktor 16-20 mm arasi demisti
Canim ben eczaci arkadasima sordum igne progesteron hormonunuda etkiliyormus o yuzden o yaniltir seni bosuna stres yapma demisti
hayir ya Of buda cikis yolu degil demek

Moral dusurmek yooooook progrsteron 10 15 ken gebe kalanda cok 30 40ken kalamayan da o yuzden ona cok guvenmemek lazimmis bende yaomak istiyodum ama arkadasim sag olsn anlatti hem az kaldi test zamanimiza inanaiyorum bu ay pozitif gorecegiz
Ayy insallah hadi bakalim sana 7 bana 8 gun bismillah
Umarim goruruz ya cok zor belirti aramadan beklemek evde olursam daha kolay olur sanmistim olmadi

Kimyasal gebelik sperm ya da yumurta sağlıklı değilse oluyormuş canım ama benim 17 lik yumurtam vardı birde o noldu ki acaba kesin gidip 26 olan döllenmeye kalktı beceremedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…