Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Insallah sen bir umut oldun ya hayirlisi ya napalim haklisin sanirim benim vesveselerim bunlar biseylerle ugrasim
Kasım ayında öyle stres yaşadım ki bide yumurtaligim çok küçüktü umudum sıfırdı (18-15 mm di) bu ay 8.gunden itibaren test yaptım iğne etkim 9.gunun aksami gitti 11.gun hafif geldi aşırı yoğun akinti yaşadım 2 gün. Kendimi umutsuz görüyordum,hala hamile miyim emin olamiyorum bak ben de vesvese yapıyorum,kendimize yazık boşver sil gitsin aklindan sen durumlari degerlendir

Oh tek ben degilsem’mutlu oldum ya varya ilk kez bu kadar hizli buyudu umudum vardi ama iste dusunmekten insan mahvoluyor boyle hayat gecmez ki daha 5. Ci gun sende haklisin sakin kalmak icin elimden geleni yapcam gerci olacaksa herturlu

Canım valla en son 33 den 2 gün sonra 13 e düşmüştü en son kan verdiğimin üstünden 2 gün daha geçti yine kaset test yaptım silikte olsa çizgi çıkmadı
Ah demekki tum bitti ama duzenin degistigi icin hemen adet olman zor sanirim olursun da baslarsin bir an once

Kizlar sizce bir daha progestéron testi yaptirsammi anlamiyorum da ne ise yariyor
Off birde bacagim kotu kimse de bilmiyor bu durumu esimde calisiyor nasil gidecegimi de bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…