Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktorum smdi yine yazmis cuma günü gel kist kaybolmuş mu bakalım ona göre kullan ilacı demis yoksa letu onu buyutebilir demis insqllah adetimle atılır gider de başlarım cmrtesi ilaca her ay sonu negatif olmasına rağmen adet gördüğüm günden başlıyorum önümdeki ay için umutlanmaya yenilen pehlivan güreşe doymazmis

Hadi hayırlı haberlerle gel inşallah canım

Ben bu cmrtesi ilaca başlıyorum canım 10 ocak ta da kontrole gidicem büyük ihtimal igneyi ozaman vericek yani benim bat 25 o ak kaydet sen
Tamamdir sizde adetin ikinci gunu baslanmiyormu Peki
Ajjajaja hepimiz ayniyiz ki agliyoruz tekrar bir umut deyip goz yasimizi silip yola devam
Bu sefer olacak ama Allah kerim

Kimyasaldan hemen sonra mı hamile kaldın canım? Benimde şu an kimyasal biliyorsun kanamanın başlamasını bekliyorum
1 sene gecti canım üstünden,1 sene içinde çok şey yaşadım. Doğu görevimiz bitti,tayin oldu, taşınma vs derken aşırı stres yaşadım kist oluştu. Bu defa eşim dış göreve gönderildi yine stresten 2 ay adet olamadım gelince doktora gittik pko çıktı şükür ki doktorumdan yana şanslıyım,bu ignemde kistlerim gitmisti. İçini sıkma sakın,oluruna bırak. Ben femaraya inanıyorum,klomenden daha etkili kesinlikle ve gebelik oluşuyor sende de o yüzden içimizi sıkmiyoruz

Evet canım ben femarayı doktordan istemiştim rahim temiz diye kullanmaya hemen başlamıştım. Doktorum kanaman olsun bir sonraki adetinde tekrar femara kullanırsın dedi bende bu ay boş geçmemek için ovülasyon testi sipariş verdim kanamam başladıktan sonra testlere başlıcam inşallah

Hadi hayırlısı,habersiz birakma bizleri ama kendini de sıkma sakın

Bazı doktorlar adetin 3cu günü bazıları 5ci günü başlatıyor
Ah burda da ikinci gunden itibaren ve fransa da klomen femera yok
Leke görünce içim korktu,bir kere kimyasal gebelikten ötürü daha 2 gün olmadı evet ama değerim 16 olmuş perşembeye Allah büyük
Yerlesme kanamasidir o ama sukurler olsun bak bir gunde 2 kat olmus masallah sana
Ayy keske yarin kan verebilsen

Ah burda da ikinci gunden itibaren ve fransa da klomen femera yok

Yerlesme kanamasidir o ama sukurler olsun bak bir gunde 2 kat olmus masallah sana
Ayy keske yarin kan verebilsen
Kanima girmeeeeeeee sağlık ocağı ayni gün sonuç cikartsa vallahi sabah 8de gider beklerim kapısında

Kanima girmeeeeeeee sağlık ocağı ayni gün sonuç cikartsa vallahi sabah 8de gider beklerim kapısında
Sağlık ocaklari aynı gün sonuç çikartiyo benim bildigim ama sonuclari ertesi gun gosterebiliyoruz doktora yani ben kan verince bana sonuclari goruntulemem icin bir sifre veriyorlardı onunla 4 5 saat sonra bakabiliyordum 3 aile hekimimde de oyleydi ama belki sizinki farklidir

Maalesef, sonuç 2 gün sonra çıkıyor dediler ben de şaşırdım. Dün gece tekrar kan verdim zaten şuan güzel gidiyor,yarina Allah kerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…