Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız inşallah ay bide dediki 4 tanede küçük yumurtan var dedim tövbe estagfirullah iyimi bisimi kötümü dedim yok iyi dedi
Demekki yumurtalar buyumemis yumurtanin cok olmais guzel sey
Kızlar hepinize merhab aranıza yeni katıldım pazar günü ovitrelle oldumm hayırlısı inşallah hepimiz için :)
Hosgeldin pozitifi gorursun umarim
Ignenin etkisiyle gaz problemi yasayan var mi 5 gunum 2 gundur asiri gaz skışması oluyor igneden mi yoksa ayaktan üşüttüm mu anlamadim valla
Ben de usuttum o yuzden saniyordum
Yazdım azonce daha gormedi bakalım ne dicek
Ay kiyamam sana neden bu kadar hizli oldu ki ? Hazir adet olmusken tedaviye bari baslasa progesteron dusme sebebi adetten de olabilir ama

Ne tedavisine ilaç iğneyle diyosan geçen ay kist yapti için bu ay boş gecicez

İnşallah canım hepimiz görelim :)

sabah esim dalga geciyodu dedim usutmusum ne dalga geciyosun aksam gelsin igneden dugunu soylim hemen
Off o cok kotu ya
Ovülasyon ile takip et canım kisti olup hamile kalan çok var bende bu ay öyle yapıcam kanamanın gelmesini bekliyorum
Aynen varya kistin yaninda hamile kalan da birsuru insan var aslinda sadece kist gitsin diye beklemek istersen bekle ama kist zaten kuculmeye baslamis demi harika bu
Kuzu ya tablo yapabiliyorsan yapsana güzel sonuçlarıda eklersin hem Magnifiaque
Ay dur onu deneyim Kuzum nasil yapiliyor bir bakim basa mutlutablo koyum
Oda bende ayrı Bi sitres yapıyor ya ne denesem bos onuda denedim
birde ovulasyon testi de yapmasan olur stres yapma yeter ki onun yerine zaten sen kendi vucudunu taniyorsun ki belirtileri gozden gecirirsin yeterki uzulme stres yapma doktor ne dedi ?

Kac gun gecikti Peki ?

Kizlar ben liste yaptim
Of baya zormus eklemedigim varsa bana
Soyleyin lutfen birde catlatma ignesi kullandiginiz tarihleri yazarmisiniz
malesef hamile değilmişim adetimin 3. günü bugün bu ay femara verdi bu ilaç daha etkili dedi biraz moralim bozuk bu ilaç ile ikinci denemem olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…