Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• IMG_20211224_125832.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 43
İnşallah,biz basaracagiz hepimiz hamile topiginde toplancaz inanıyorum
Ayy insallah bugun igne yapcam ben
Ay Allah razi olsun insallah sende hemen dogurursun sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah

Ayy insallah bugun igne yapcam ben

Ay Allah razi olsun insallah sende hemen dogurursun sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah
Hayırlı haberlerle insallah 2 hafta sonra gel canim,yumurtaliklar kac mm olmus? İliski nasil olsun dedi doktorun? Yat dinlen hicc kendini yorma stres yapma. Rabbim erteliyorsa guzellestiriyordur

Baya azalmış gibi canım. İğne yaptığın günü sayıyor musun? Ben iğneyi sayarsam 5. Gün baya koyu

Eklentiler

• image.jpg
    196,9 KB · Görüntüleme: 39
Anladım seninki baya azalmış ne zaman kan vermeyi düşünüyorsun? ayy bu ay bana hiç vakit geçmiyor kızlar
Ay aman sakın düşünme,olmamis gibi yap sal kendini. Salarken ağır iş yapma ama bir de iliski sonrasi toto altina yastik,ayaklari duvara dik yarim saat kalkma. Canim diger ignemde de 11.gun gitmisti etkisi ama o sürede aşırı stresliydim ve cok takmıştım kafama. Bu iğnede 3 yumurtam 2 si büyüktü,bana da gün gecmiyordu ama gayet geciyor vallahi

Hayırlı haberlerle insallah 2 hafta sonra gel canim,yumurtaliklar kac mm olmus? İliski nasil olsun dedi doktorun? Yat dinlen hicc kendini yorma stres yapma. Rabbim erteliyorsa guzellestiriyordur
2 yumurtam vardi carsamba gunu
Biri 13 biri 14 digerleri daha kucuktu
Bugun doktor yok o yuzden tahmini olarak buyumuslerdir diye dusunuyoruz bakalim Allah kerim
Peki sizce kacta yapsam ovitrelle i
Evet canim mutlu oldugum tek sey dustum ve evdeyim uzanarak bekliyccem bu sureyi Insallah olur y’a

Peki canim doktor iğneyi bugun vurmani söyledi mi? Benim ilk iğne zamanim doktorum iğneyi ertesi gün buraya geldigin saatte yap dedi. Hatta saat hala aklimda 10:42

Selam hanımlar Bende bekleyenler kervanına katılayım dedim
2 senedir gebelik icin ugrasiyoruz 1 kimyasal gebelik gecirdim 2 ay once bu ay tekrar klomen ve ovitrelle kullandim dun ignemi yaptim yumurtalar 16 ve 18mm 2 tane vardı doktor gün aşırı iliski onerdi bakalim 4 veya 5 ocakta test yapıcam şimdi gunler geçmez

Yaptım yapmam mı ayaklar dik bekledim valla elimizden geleni yaptık ödevimiz tamam artık gerisi Allah a kaldı
Kuzum olmuyor düşünmeden şu 1 hafta geçsede sonuçlansa her ay aynı döngü

Yaptım yapmam mı ayaklar dik bekledim valla elimizden geleni yaptık ödevimiz tamam artık gerisi Allah a kaldı
Kuzum olmuyor düşünmeden şu 1 hafta geçsede sonuçlansa her ay aynı döngü
Vallahi geçmiyor haklısın,benim artik siliklesti. Pazar günü bizimki laf dicek ben üzülüyorum diye erkenden kan vermemi istemiyor. Ama dayanamicam sanırım yine kaset test yapip negatif olursa kan veririm belki

Vallahi geçmiyor haklısın,benim artik siliklesti. Pazar günü bizimki laf dicek ben üzülüyorum diye erkenden kan vermemi istemiyor. Ama dayanamicam sanırım yine kaset test yapip negatif olursa kan veririm belki
İyi şükür az kalmış senin İnşallah pozitife döner canım Benim koca da öyle heyecanla bekliyor haberi ama nerde..
Kaset yap bi iki gün belirti olursa kan ver bencede

Merhaba bende ayın 18 yaptım iğnemi sizce iğneden kaç gün sonra test yapmalıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…