OVİTRELLE İĞNE

anne2134

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2024
7
3
27
Kızlar selam , 8 ağustosta ovitrelle iğnesi yaptım. Bugün iğne günü ile beraber 15.günüm henüz adet olmadım ancak adet belirtilerim gibi belirtiler bulunmakta göğsüm karnım ve belim ağrıyor. Normalde her ay sonunda 28 29 Ağustosta adet olurum. Bugün gebelik testi yaptım ancak negatif çıktı tek çizgi ve her negatif gördüğüm de üzülüyorum. O yüzden test yapmak istemiyorum artık. Sizce hamilemiyim?

benim doktorum regl gününe kadar beklememi istemisti. ben iğnenin 19.günü regl olmustum 😩 öncesinde 4 gün regl sancım vardı

Adetiniz gecikmemiş sonuçta adet gününe kdr beklemekte fayda var bence
Bana doktor iğnenin 14.gününe kadar beklemeniz lazım dedi. İğneden 14 gün sonra adet olabilirsin dedi. Her ayın sonunda normalde regl olurum ancak bana iğnenin 14.günü olmazsan test yapabilirsin dedi. Kafamı karıştırdı

Regl dönemini mi beklemem gerekiyor şu an bile iğnenin 15.günündeyim regl sancısı çekiyorum
benim regl günüm iğnenin 18.gününe denk geliyordu zaten. yani beklenen regl günümden bir gün sonra regl oldum.

ama benim doktorum hep regl gününü bekle öyle test yap demisti bana. 15.gün benim de regl sancım başlayınca ben test yapmistim ve negatif çıkmıştı. o yüzden zaten regl olacağımı biliyordum 😣

benim doktorum regl gününe kadar beklememi istemisti. ben iğnenin 19.günü regl olmustum 😩 öncesinde 4 gün regl sancım vardı
Bana doktor iğnenin 14.gününe kadar beklemeniz lazım dedi. İğneden 14 gün sonra adet olabilirsin dedi. Her ayın sonunda normalde regl olurum ancak bana iğnenin 14.günü olmazsan test yapabilirsin dedi. Kafamı karıştırdı

14 gün sonra zaten sonuc büyük olasılıkla belli oluyor

Ama normalde 28 de adet olmam gerekirken şimdiden regl sancısı çekmem normal mi
zaten iğneden 14-15 gün sonra regl olmanız gerekiyor. yani normal regl gününüzde değil. cünkü regl, çatlamadan 14-15 gün sonra başlar eğer gebelik oluşmadıysa. yani erken regl olmanız muhtemel

Eğer regl olmadıysam normal adet günümü yani ay sonunu mu beklemem gerekiyor?
evet. yumurtanın çatlamama durumunda regl gecikebilir. benim doktorum dediğim gibi regl gününü bekle eğer kanama başlamazsa muayene ederiz demisti. ama imkanınız varsa doktorunuzla iletişime gecin.

evet. yumurtanın çatlamama durumunda regl gecikebilir. benim doktorum dediğim gibi regl gününü bekle eğer kanama başlamazsa muayene ederiz demisti. ama imkanınız varsa doktorunuzla iletişime gecin.
Adet günüm gelmeden yani ay sonu gelmeden regl oldum iğnenin 17.gününde oldum ancak kahverengi leke yerine kahverengi kan geldi normal midir?

Adet günüm gelmeden yani ay sonu gelmeden regl oldum iğnenin 17.gününde oldum ancak kahverengi leke yerine kahverengi kan geldi normal midir?
bekleyen kan kahverengi gelebilir. ama reglin 3.günü kontrole gidin kist vs olma ihtimaline karşı. ben iğnenin 19.günü regl olmustum ama ful ve yoğun bir sekilde kırmızı kanamam olmustu. kahverengi gelmesi sadece kan beklediği için de olabilir, kist oluşmuş o sebeple de olabilir. kontrole gidin o yüzden derim.

Bugün iğne günüyle birlikte 3. Gün. Dün belim ve kasıklarım kopuyodu bugün ağrım yok normal mi? Dün gece saat 2 de 36. Saatte değerlendirdik o ağrı varken. Bugün ağrı olmaması acaba çatladığı anlamına mı gelir? Ama şeffaf akıntım olmadı??

X