Ovitrelle iğne

Himosm

ᦋö᭢ꪶü᭢ü, ᦋö᭢ꪶüꪑꫀ🤍♾️
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2020
255
112
Bişey sorucam 14 gün sonra test yapın dedikten sonra test yapıp hamile olanlar oldumu yada doktorunuz 14 gün sonramı test yapın dedi

Benin bugün 15. Günüm test yaptim negatif kasık ağrılarım var regli bekliyorum. Hep test yaptim ben 14 te kandan bakalim dedi ama ben regl olacağımı hissediyorum o yüzden kan vermedim

Bende bugün yapsam mı bi test diyorum ama benim kasıklarım belim ağrıdığı zaman hasta olmam lazım 4 gün önce ağırıdı olmadı geçen 2 gün öncede ariğrıdı olmadı bugünde sabh ağrıdı kasıklarım ama yok anlamadım böyle olmazdı hiç hasta olcağım zaman

12 ymiş yanlış yazdım test alcam bugün yarın yaparum sabah

Bilmiyorum önceki iğnemde olmadı böyle ağrıdığı an hasta olmuştum bu sefer öyle olmadı beklücez görcez artık nasip

Bişey sorucam 14 gün sonra test yapın dedikten sonra test yapıp hamile olanlar oldumu yada doktorunuz 14 gün sonramı test yapın dedi
Bende yaptırdım hatta 3. Kez yaptırışım. Regl gününü bekle sonu hüsran görmek insanı çok üzüyor iki kez üzülmektense regl gününü beklemen daha iyi. Doktorum gebelik testi bu yüzden önermiyor. Genelde iğneden 14. Gün sonra regl olunur bu arada. Hormonal dengeye göre değişiklik gösterip ileri tarihe atabilir. Erken de yapma şahin beta HCG hormonu ignede olduğu için pozitif çıkması çok yüksek oluyor.

Bende yaptırdım hatta 3. Kez yaptırışım. Regl gününü bekle sonu hüsran görmek insanı çok üzüyor iki kez üzülmektense regl gününü beklemen daha iyi. Doktorum gebelik testi bu yüzden önermiyor. Genelde iğneden 14. Gün sonra regl olunur bu arada. Hormonal dengeye göre değişiklik gösterip ileri tarihe atabilir. Erken de yapma şahin beta HCG hormonu ignede olduğu için pozitif çıkması çok yüksek oluyor.
Zaten 14 gün hasta olmuştum ilk iğnede olmazsa yaparım

İğne atıldıktan sonramı 14 gün hesaplanıyo ilişki gününden itibaren mi nasıl sayıyosunuz

X