Ovitrelle de iğne

serolaylaylom

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2024
24
5
26
Merhaba kızlar ben 13 ağustos yani reglimin 3. Günü doktora gittim pcos dedi klomen ve letu verdi 5 gün kullandım 26 Ağustosta tekrar gittim ve bana ovitrelle yaptı o günden bu güne sürekli karnımda ağrılar var ve şu iki gündür sabah saatlerinde bel ağrım var ve bu gün kasıklarım daha şiddetli ağrıyor ve akıntım var iğnede 12. Günüm normal mi yoksa regl mi olacağım

Ben de 23 ağustos çatlatma iğnemi oldum. Çok fazla kasık ağrısı daha doğrusu şiddetli iğne batar gibi ağrılar ve bel ağrım oldu. Ama benim reglime 3 gün kaldı ağrılarım azaldı. Pazartes günü beta hcg baktırmamı söylemişti doktorum sonuç 3.36 çıktı. Olmamış dedi. Şimdi reglimi bekliyorum.

Benim iğnenin 15 gün olmadı da regl tarihimde Salı oluyor ama test yapmadım daha peki sizin yükselme ihtimali yok muymuş çünkü sizin 12. Günde test vermişsiniz burda bir çok yazıda okuduğum kadarıyla 14-15. Günde yükselme oluyormuş

Doktor olumsuz konuşunca tekrar test yapma gereği duymadım ama ben de değeri düşükken yükselen bir kaç kişinin yazısı okuyunca bugun erken gebelik testlerinden yaptım maalesef negatif çıktı.
Siz yaptınız mı erken gebelik testlerinden?

Ben daha yapmadım zamana bıraktım daha doğrusu pazartesi yapma fikrim var sabretmişken iki gün daha duruyum

Benimde sizinle aynı gün neredeyse iğne günlerimiz bende dün idrar testi yaptım negatif çıktı sizin olumlu sonuçlanır inşallah

Benimde sizinle aynı gün neredeyse iğne günlerimiz bende dün idrar testi yaptım negatif çıktı sizin olumlu sonuçlanır inşallah
Bu gün yapsam mı dedim en iyisi akışına bırakalım dedik eşimle pazartesiye veya salıya belli olur inşallah olur

Merhaba benimde bugğn iğnede 13. Günüm test yaptım benim gördüğüm çok çok silikti açıp bakınca belli oluyordu yarın sbah yine yapcam ama şuan belim ve kasıklarım çok ağrıyor aklım karma karşık adetmi olucam bilmiyorum sizce hamile olabilir miyim

Yemi gördüm sabah yaptınız mı acaba test tekrar umarım vardır

Nasıl yani klomen ve letuyu aynı andami kullandiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…