ovitrelle (catlatmaignesi) kullananlar bir bakabilir mi?

nurella01

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2023
157
41
32
merhaba. benim 3. kez ovitrelle kullanisim ilk ikisinde 14 yada 15. gun adet oldum. 3 nisanda vuruldugumun uzerinden nerdeyse 20 gun gecti hala regl olamadim. reglim 2 gun gecti evde idrar testlerim hep negatif. ağrim falan yok. kist olusmus olabilir mi. boyle olup gebe oldugunu ogrenen var mi acaba

Valla ben doktor reçetesiyle aldım kullandım 36saat sonra transfer oldu negatifle sonuçlandı ilk deneme. Adet oldum test günü zaten. Doktora gidip muayene olmanda fayda var. Allah isteyen herkesi sevindirsin inşallah.

merhaba. benim 3. kez ovitrelle kullanisim ilk ikisinde 14 yada 15. gun adet oldum. 3 nisanda vuruldugumun uzerinden nerdeyse 20 gun gecti hala regl olamadim. reglim 2 gun gecti evde idrar testlerim hep negatif. ağrim falan yok. kist olusmus olabilir mi. boyle olup gebe oldugunu ogrenen var mi acaba
Bende bu ay iğnenin 22. Günü adet oldum kontrolde birşey çıkmadı bazen hormonlar dolayısıyla gecikme olabiliyormus

Benim 17 gün oldu daha hala adet olmadim 14ci gün test yaptım erken gebelik testi negatif bidada yapmadım umudum kirildi

Benim 17 gün oldu daha hala adet olmadim 14ci gün test yaptım erken gebelik testi negatif bidada yapmadım umudum kirildi
IMG_3974.jpeg

15. Gün testim böyle bozukmu acaba

Merhaba bende 2 defa yaptım iğneden fakat adetlerim çok değişik olmaya başladı 3. Cusunu bekliyorum bende bide femara / klomen tarzı ilaçlar elbette kist yapıyor ama genellikle adetle atılacak boyutta oluyorlar bence kontrole gidin 20 gün olmuş muayene de kesinleşir bide hormon tahlili yaptırın onlardan kaynaklanıyor olabilir

X