ovitrelle çatlatma iğnesinden sonra adet olamayanlar.. ltfn cvp...

mrv_tpl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2011
44
1
arkadaşlar mrb. bn 4 temmuzda iğnemi vurundum 2 gün snra dr um çatlamış dedi ve beklememi söledi. o günden beri sayısını unuttuum kdr çok idrar testi yaptım hepsi negatf 12. gündede kan testi yaptırmıştm. sonuç 2,07 yani hamile deilim. anlayamadığım olay iğnenin bugün 35.günü ve bn henüz adet olmadım. yumurtalık çatladıktan snra hamilelik oluşmamışsa eer adet olmak gerekmiomu yoksa bn mi yanlış biliorum. ltfn yardım edin.

yumurtan catladıysa olman gerekiyodu iki olsalık var geç döllenme yada
çatlamayan folikül oda kiste dönüşür dr gitmen daha iyi olur adet söktürücü verir
hamile değilsen hayırlısı olsun hakkında cnm:emir_bebek:

benimde 3 gün var iğneden sonra 14 gün geçti dün test yaptım 2.çizgi silikti. ilk gebeliğimdede ilk kullandığım ay kalmaıştım acaba test doğrumu

arkadaşlar mrb. bn 4 temmuzda iğnemi vurundum 2 gün snra dr um çatlamış dedi ve beklememi söledi. o günden beri sayısını unuttuum kdr çok idrar testi yaptım hepsi negatf 12. gündede kan testi yaptırmıştm. sonuç 2,07 yani hamile deilim. anlayamadığım olay iğnenin bugün 35.günü ve bn henüz adet olmadım. yumurtalık çatladıktan snra hamilelik oluşmamışsa eer adet olmak gerekmiomu yoksa bn mi yanlış biliorum. ltfn yardım edin.

yumurtan çatladıktan 14 gün sonra regl olman gerekirdi...yumurtan çatlamamış olabilir...

X