Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla ben senin gibi hizli olamadim bu ay.cumartesi igne oldum. Cuma pazar pazartesi 3 gun oldu.insallah yeter.
Valla yek ilişkiyle bile oluyo canım zaten bi tane sperm yetiyo. Biz bu ay önden başladık çalışmalara, daha doğrusu saldık ipin ucunu :)

Valla yek ilişkiyle bile oluyo canım zaten bi tane sperm yetiyo. Biz bu ay önden başladık çalışmalara, daha doğrusu saldık ipin ucunu :)

Saglikli yumurta oluyo iliskide oluyor eee ignede oluyoruz ama tutmuyor...yani alnimizda yazilana müdahale edemiyoruz.var zamani beklicez...

Bu sekilde hamile kalan birinin yorumunu okumustum uzun müddet tedavi olmus tutmamis.sonra adet sonrasi gün aşiri calismislar hamile kalmis.meger adetten hemen sonra erken yumurtluyormuş.bilmiyorum varmi dogrulul payi

Bendede gebelik testi ovulasyon testi hepsi birlikte tedarikliyim.
Kizlar bu arada benim reglimin 9.gunu reglim biteli 2 gun oldu az once once pecetede ufak bi kan gördüm randevum 4 unde umarim bi sorun yoktur
Doğru diyosun canım, geçen ay klomenle 3 güzel yumurtayla hamile kalamadım o yüzden hiç belli olmaz. 17.gün yumurtan çatlamış olur, biraz daha erken gitsen daha iyi olmaz mı canım

Kuzum devlet hastahanesine gidiyorum ben ozel degil ya o zamana randevu buldum sadece o yuzden oyle gidiyorum malesef

Değerli arkadaşlar; Rabbim dermansız dert vermesin. Çok şükür sağlıkla sevdiklerimizleyiz. Yazılanı yaşıyoruz. Hayırlısıysa gelir bebislerimiz. Benimde lekelenmeler var sabahtan bu yana.sanırım regl başladı. tam sökmedi ama. bugün denedim. test de negatif çıktı zaten. burdaki iki arkadaştan aldığım haberede üzüldüm ama yine de ŞÜKÜR... Sevgiler saygılar ♡

Bu sekilde hamile kalan birinin yorumunu okumustum uzun müddet tedavi olmus tutmamis.sonra adet sonrasi gün aşiri calismislar hamile kalmis.meger adetten hemen sonra erken yumurtluyormuş.bilmiyorum varmi dogrulul payi
Erken yumurtlayan ya da geç yumurtlayan çok oluyomuş ama bilmiyorum biz biraz öylesine deniyoruz bu ay, hatta denemek bile değil çok akışına bıraktık ne zaman ne olursa artık :) ödev gibi değil de doğaçlama :)

Kuzum devlet hastahanesine gidiyorum ben ozel degil ya o zamana randevu buldum sadece o yuzden oyle gidiyorum malesef

Canim 17.gun gec olur gibi.bence o hastaneye gidip doktorun asistanina durumu anlatirsan yardimci olurlar ve daha erken surecte mudahale edilir...ama olmazsada regl nin 13unden itibaren calismalara basla bence

Canim 17.gun gec olur gibi.bence o hastaneye gidip doktorun asistanina durumu anlatirsan yardimci olurlar ve daha erken surecte mudahale edilir...ama olmazsada regl nin 13unden itibaren calismalara basla bence

Anladım canım. Hiçbir sorun yoktur içini ferah tut

Kizlar doktorun bende kaseli kagidi vat erkendenn gidip siraa alabilirim yarin adetin 11.gunu olucak gidimmii gec kalmis olmam dimi ?

Yok geç olmaz canım bence tam zamanı olur

Bencede 11.gun dogru zaman .en azindan boyutunu ogrenirsin.eger gelismiyorsa gelistirici igne veriyorlar.guzel gelistiysede catlama ignesi icin gun alirsin.

Tamam kizlqr cok sagolun cuzdanima bakinca buldum adetliyken gel diye kase kagidi vermisti onu kullanarak sira asira alabilirim insallah boyutlari iyidir ya artik cok umutlanmiyorum zaten ilk ay ağzımın oayini aldim

Tamam kizlqr cok sagolun cuzdanima bakinca buldum adetliyken gel diye kase kagidi vermisti onu kullanarak sira asira alabilirim insallah boyutlari iyidir ya artik cok umutlanmiyorum zaten ilk ay ağzımın oayini aldim
Hiç belli olmaz canım, hiç ümit etmediğimiz ayda gelir belki bebişler

Yumurta takibi icin geldim ilac kullandim diye israr et.ozaman oncelik veriyorlar

benimde esim cok agir gripliydi bu ay birde iliski saatlerini tutturamadik hiç.ama Bu isler bizim ümitli olup olmamamizla alakali degil inanki...biz elimizden geleni yapip gerisini yaradana bırakıyoruz.gününü saatini o belirliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…