Gebeliğe Hazırlık ovitrelle çatlatma iğnesi sonrasında hamile kalanlar var mı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Ben bal tarcin corekotu yedim.birde kontrolden 2gun once incir kuru yapmadim ama cig incir yedim 4tane sabah 4tane aksam

Ben bal tarcin corekotu yedim.birde kontrolden 2gun once incir kuru yapmadim ama cig incir yedim 4tane sabah 4tane aksam
İncir yemeye korkuyorum canım ama çiğ incir sabah 2 akşam 2 yesem bi şey olmaz herhalde ya. Evde de var incir, yiyim bari çok da seviyorum korkumdan arada bir yiyorum

Hic belli olmaz cnm daha yuksekde olduy yunurtaligimiz ama bak sonux negatif insallah olur cnm umit kaybetmemek lazim. İyiki klomen kullanmamissin o zaman bende kullanmadim kul ayin 4 unde gidicem doktora ben adetin 17.gunu oluyor bilmiyorum bir ise yararmi gitmemde gidicem genede

Bendede gebelik testi ovulasyon testi hepsi birlikte tedarikliyim.
Kizlar bu arada benim reglimin 9.gunu reglim biteli 2 gun oldu az once once pecetede ufak bi kan gördüm randevum 4 unde umarim bi sorun yoktur

Canım okuduğum bir sürü gebelik tek yumurtayla oluşmuş. Merak etme sen yine çalışmalara başka bu ay icin

Doğru diyosun canım, geçen ay klomenle 3 güzel yumurtayla hamile kalamadım o yüzden hiç belli olmaz. 17.gün yumurtan çatlamış olur, biraz daha erken gitsen daha iyi olmaz mı canım

Canım okuduğum bir sürü gebelik tek yumurtayla oluşmuş. Merak etme sen yine çalışmalara başka bu ay icin
Ay inşallah benim de tek yumurtayla olur kuzum. Ben çalışmalara başladım çoktan, baya yoğun çalışıyoruz :) yarın da ovulasyon testleri elime ulaşcak onları da yapıp yapıp çalışcaz :) gerisi Allaha kalmış ne diyim

Bende 50 li gebelik ve ovulasyon testlerinden aldım bakalım nasip olsun önümüzdeki ay inşallah canim

Valla ben senin gibi hizli olamadim bu ay.cumartesi igne oldum. Cuma pazar pazartesi 3 gun oldu.insallah yeter.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…