Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayatım Dr un demişti zaten histeroskopi yapalım diye karıştırdım mı yine ya
Evet bi önceki doktorum demişti ama onda hem hastaneyi sigorta karşılamadığı için hem de başka bir erkek doktorla birliktegireceği için orda olamadım histeroskopiyi, yeni bi doktora gittim kadın, histeroskopi falan yapıyo ama tüp bebekçi olduğu için direk tüp bebek yapalım dedi, halbuki önceki doktorum tüp bebek olacaksa bile histeroskopi şart önce histeroskopi sonra tüp bebek demişti, e bu direkt tüp bebek yapalım diyince de ben kıllandım, anlamadı bendeki sorunu yani yoktur darlık falan dedi hsg raporuna bakıp, halbuki anlattım da yani aşılamada geçemediler falan diye
doktoruna da denk gelmek zorrr anammm gerçekten bu doktorlar fenaa fenaaa rabbim iyi doktorlarla karşılaştırsın inşallah
Amin amin amiiin

Odaa ayni kuzum benimle
Ekstra ilaclarindan dolayi midesi fena.
Ve daraldi evde ,bugun esoftmanlarini giymis azcik gidem diyo
Bağla onu aman çıkmasın sakın bir yere
Doktor çok önemli ya doktor gerçekten ciddi mesele

göremedim ki seni o yüzden bakim dedim. çok az kalmış ya senin hazırlıklar tam mı ?
bende çok şükür iyi gidiyor bel ve kalça ağrılarım oluyor.
Yaa az kaldı teyzesi Mayısda geliyor minnoş. Bel ve kalça ağrısını hiç sorma. Ağırlaştıkça daha da artıyor. Gece sırt üstü yatıyorum istem dışı o da çok artırıyor. Bir de magnezyum eksikliği kramp yapıyor.

75 kullaniyordum normalde 112.5 yaptı iste. Gecen ay 1 inde asilama olmuştum tek yumurta ile, simdi 4 tane var ama 2sinde kontrole gitcem daha
Ozaman güzel etki alırsın canım benim inşallah 2 gün sonra çatlatma vurulabileceğin kadar büyümüş annelerini mutlu etmiş olurlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…