Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yapicam inşallah hayırlısıyla öyledir çok istiyoruz

E sen tek gidebilirsen tek git zaten seni muayene edecek sen ilaç kullanacaksın

Rabbim bu defa oldurmuş olsun fıstık inşallah bebişin seninledir
Inşallah inşallah doktorum bi ay daha demiyelim olmasa aşılama sonra tüp bebek geçeriz onlarda bana çok ağır geliyor zor dönemler ilk evlendigimde vajinismus ile uğraştım o yüzden o işlemler beni korkutuyor inşallah gerek kalmaz

Canım aşılamada korkacak birşey yokki aşılamayı hissetmiyorsun bile . Tüp bebekte de yumurta toplama anestezi altında yapılıyor transfer ise aynı aşılama gibi hiç hissetmiyorsun

kuzum kafana bu kdr takma bak stres olmaman gerekiyor biliyorsun tüp yapma kafanda soru işareti varken ama bu işin peşini bırakma bi prof a fln mı görünsn acaba
evet şuan histeroskopi ilk adım olacak inşallah, onun için uğraşıcam, tüp gerekiyosa da sonradan tüp de olur ama ilk adım olarak histeroskopi yaptırmak çok daha mantıklı geliyor bana, en son profa gittiğimde hiç alakası bile yokken histeroskopi yaparken laparoskopi de yaparız tüp tıkalıysa onu da alırız dediydi, ben şok olmuştum, rahim filminde tüpler açık yazmışlar oraya eşşek kadar, tüpü almaya kalktıydı, doktorlardan korkuyorum artık he
Günaydın kuzular
Günaydıııın hepimizee
Histeroskopi ye karar verdin mi canım
Ben karar verdim de doktoru ikna edemedim, konuşmaya gidicem bu hafta inşallah bu sefer bi sonuca bağlanır, hala şüphelerim varsa da başka doktor bulmaya çalışıcm bakalım
İnşallah çok güzel ilerler süreciniz ve çok güzel sonuçlar alırsınız, bir sürü bir sürü sağlıklı emriyonuz olsun inşallah bir sürü bir sürü bebşleer müzik dinle ama hüzünlü müzikler dinleme, klasik müzik dinlemeni öneririm, beethoven dinle sakinleş stresten uzaklaş ben yapıyorum arada bir, örgü örerken ya da yetşkinler için boyama kitapları var onları boyarken dinliyorum, önce sen önemlisin çünkü, önce kendini mutlu et, sonra bebişlerine çok iyi bir anne olacaksın
çok şükür tabiki beterin beteri var çok haklısın, böyle belirsizlikte kalmak beni çok yoruyo, nasılsa olacağınavarıcak diyemiyorum o durumda, bunu yapmam lazım, elbet bi yol çıkar karşıma

Canım aşılamada korkacak birşey yokki aşılamayı hissetmiyorsun bile . Tüp bebekte de yumurta toplama anestezi altında yapılıyor transfer ise aynı aşılama gibi hiç hissetmiyorsun
Ultrason la bakılması bile rahatsız oluyorum yani istemsizce kendimi sıkıyorum sağ olsun döktüğün bu konuda beni anlıyor yardımcı oluyor ama işte onlar bana daha korkutucu geliyorum hayırlısı artık inşallah gerek kalmaz ama olmasada mecbur dayancaz gülü seven dikenine katlanırmış

Hayatım Dr un demişti zaten histeroskopi yapalım diye karıştırdım mı yine ya

Oy canımın içi şimdi anladım seni. Allah gönlüne göre versin inşallah gebesindir

hep öyle olmaz mı ztn kuzu kurunun yanında yaşta yanar die boşa dememişler inşallah birşey çıkmazz

doktoruna da denk gelmek zorrr anammm gerçekten bu doktorlar fenaa fenaaa rabbim iyi doktorlarla karşılaştırsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…