Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Pek girmiyorum canım benim ama merak ettiğim kişiler oluyor alışmışım arada bakıyorum. Ben iyiyim 3. Kez iğnemi oldum bekliyorum bakalım aman iyi ol canım sağlıkla geçsin
Geriden takip edebiliyorum üçüncü iğnen hayırlı olsun inşallah son olur

11 12. Haftada ben baya zıpladığını görmüştüm hatta ne yapıyor öyle diye düşünmüştüm. Su içinde olduğu için çok komik oluyor hareketleri.
Yaaaaaaaaa zıplamalarını yerim Sabırsızlıkla bekliyorum o günleri
oyyy yavrucaklarımmm tutunsunlar sıkı sıkııı bn daha görmedm kuzum ama dger gttgmde görürüm die düşünüyorumm senn dger randevun ne zmn
inşallah bir sıkıntım olmazda 10+3te gideceğim daha çooooooook var zaman nasıl geçecek bakalım Sen kaçta gideceksin
Yaaaaaa 10. haftada gideceğim hemen gelse o günler

Hellöğğğ güzelim ay siz iyi olun 2 canlı 3 cablısınız maaşallah yerim ıç

Ben iyi desem iyi miyim bilmiyorum çok fena canım sıkkın ya. Bizimki evde değil bulunduğu yerde covidli bir kaç kişideb şüphelenilmiş onların test sonucuna kadar eve gelemeyecek büyük ihtimal gelmeside cuma akşamı bulacakmış. Netleşsin öğleden sonra kliniği aramam lazım ama randevuyu nasıl yaparlar bu durumlarda moralim düştü ya

Canımcım aslında bende tahmin etmiştim 2 adet olacağını heryerde de öyle okuyodum ama doktorum net konusmamıstı. Bi adet ol duruma göre bakarız demişti. Ne olduysa adet oldugumda plan program yapıp haber vercem dedi. Sonra en iyisi 2 adet beklemek en sağlıklısı bu dedi.
Yani onun söylemleriyle ümitlendm birazda.
Sanırım diğer doçent arkadaslarına danıstı bu karara vardılar. En sağlıklısı olsun da 1 bucuk ay daha beklerim

tatlım bir yandan da şöyle düşün bebişine bir adım daha yaklaşacaksın tüp yaşayanlar bilir yumurtaların embriyo olduğunda senin rahmine bırakıldıgı zaman bile çok farklı hissediyorsun aslında test zamanına kdr bile hamilesinn.. iyi düşün motive edici şeylerle uğraş şimdiden bol su içmeye başla poztf ol çnkü stres çok önemli bu süreçtee

bnde 2 hafta yada 3 haftaya kdr giderim kuzu daha geçen cuma gittim yeni 4 gün önce yani geçer geçer kuzu zman su bak yarın hafta ortası oldu bile

kuzum inşallah birşey çıkmaz sizinkinde çıksa bile demek daha zamanı değilmiş sabrın sonu selamet dkkt etsn kndne sende öyle

Yetişemiyorum bacım inanki mesela sen arkadaşla çarpışmışsın LaRisaCca asansörde kaldım hepsi birden görünce bana birşeyler oliiiyyy
haklısın bbgm dün bn yarım saat kayboldum 8 sayfa okudum evet bbgm ama bunlardan sağmış olalım olmuşla öleceğe çare yok maalesf allah beterlerinden korusun

Hayırlı olsun RABBİM sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah evet dediginiz gibi herkesin vücuttan atması farklı oluyor test yapmadim bugun o arkadaşın paylaşımını görünce tekrar yapma hevesim kalmadi açıkçası adet günüme 3 gün var yarin ilk idrarla yapsam kesin sonuç alırmıyım acaba eğer varsa iki günde baya koyulaşması gerekiyor

kuzum inşallah birşey çıkmaz sizinkinde çıksa bile demek daha zamanı değilmiş sabrın sonu selamet dkkt etsn kndne sende öyle
Yok kuzum ya bizim burda bile değil olay. başka şehire gidenler var aralarında onlarda birçok kişi ile temas etmiş sanırım. Pozitif çıkarsa 15 gün bırakmayacaklar negatif çıkarsa da ne zaman gelir Allah bilir. İnsanların sorumsuzluğunu biz dikkat edenler çekiyoruz. Kendileri Hero sanki o kadar sorumsuzlukları. Bu sorumsuzlar olduğu müddetçe de kurtuluş yok. Ay çok doldum patladım bu olayla

haklısın bbgm dün bn yarım saat kayboldum 8 sayfa okudum evet bbgm ama bunlardan sağmış olalım olmuşla öleceğe çare yok maalesf allah beterlerinden korusun
8 sayfa iyiymiş kız bana göre Allah korusun birşey olmadan atlatmışsınız ya gerisi önemli değil kuzum olacak olduktan sonra olmaması için ne kadar çabalasakta oluyor maalesef. Bununla geçmiş olsun sizlerede

Çok üzüldüm canım ya sıkma canını hayırlısı olsun inşallah bu ay olmaz Bir sonraki ay olur Kısmet bazı şeyler
Tünaydın
Bugün yumurtaların sınav günü Bakalım ne durumdalar, büyümeyene yine ceza var
Oyy yumişş kontrolü sağlıkla güzel güzel büyümüş olsunlar inşallah
Yetişemiyorum bacım inanki mesela sen arkadaşla çarpışmışsın LaRisaCca asansörde kaldım hepsi birden görünce bana birşeyler oliiiyyy
Sorma canım bizde olaylar olaylar
Evet canım Bir tık koyulaşmış olur bence muhakkak yarın yap inşallah hamilesindir

Çok üzüldüm canım ya sıkma canını hayırlısı olsun inşallah bu ay olmaz Bir sonraki ay olur Kısmet bazı şeyler

Sorma canım bizde olaylar olaylar

Bülent beye ikinci randevu alışım bahsetmiştim ya ilkinde iptal oldu buda böyle oldu. ikisinde de sorun çıktı kuzum sonu inşallah hayrolsun artık bu işin

Monoton da olmuyor böyle hareketlerde olmuyor kız ortasını bulamadık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…