Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla bu kadar çabayı bu kadar araştırmayı okurken yapsaydık şimdiye profesör olmuştuk, bazen diyorumki keşke kadın doğum doktoru olsaydım kendi kendime kendim bakardım
Bende kadın doktor bulamadım, bulduğumu da sevemedim. Şöyle tam işini bilen bir kadına denk gelemedim. İnşallah düzgün doktor bulursun canım, gerekeni düzgünce yapar.
evet kadın doktorla her zaman daha rahat konuşabiliyorum, zaten kolay değil her ay gidip oramızı buramızı göstermek utanıyo insan sağlık söz konusu da olsa, aksi gibi bide işinin ehli kadın ben de bulamıyorum, inşallah Allah düzgün şnsanlar çıkarsın karşımıza

Hhaha vallahi bende aynı şeyi düşünmedim değil, reel bi arkadaşım sen herşeyi kabataslak biliyorsun bunları nerden öğrendin diyor.
Öğrenmek zorunda kaldım dedim

Hhaha vallahi bende aynı şeyi düşünmedim değil, reel bi arkadaşım sen herşeyi kabataslak biliyorsun bunları nerden öğrendin diyor.
Öğrenmek zorunda kaldım dedim
Bana da doktor dedi sen bunları nerden biliyosun diye, biz öyle sıradan hasta değiliz herşeyi bilmek istiyoruz vücutta olup biten, böyle çok soru soran hastaları da doktorlar pek sevmiyo

Bana da doktor dedi sen bunları nerden biliyosun diye, biz öyle sıradan hasta değiliz herşeyi bilmek istiyoruz vücutta olup biten, böyle çok soru soran hastaları da doktorlar pek sevmiyo
Hay bize bu bilgileri öğreten hayata yazıklar olsun doktor bey deseydin

Öööle baktım diyemedim kız bide diyoki fazla araştırmayın fazla bilmeyin, hee dedim içimden
Ben saraçoğlunu çok izliyorum yıllardır. Alternatif tıp hoşuma gidiyor, komşumun yıllardır geçmeyen egzamasını bitirdim, kardeşimin kafasında hafif yaralar oluyordu falan bitirdim, ablamın kafası sıkışıyor gibi oluyordu meğer kan basıncı yükseliyormış ona tuzu kestirdim herşey normale döndü bunlar bu ay dahası çok var.
Annem beni görünce "aha geldi bizim evin Canan Karatayı" diyor
Bi kendimize hayrımız yok kız bizim.

ahaha vallahi master yapmışsın ayşoş doktor ayşoş
az kaldı az, hissediyorum yavaş yavaş deneye deneye doktor doktor geze geze sonuca yaklaşıyoruz inşallah, bu kadar çabamızı Allah görüyor, rabbim çabalarımızın karşılığını ver hayırlısıyla Kuzucum ben gidiyorum uyumaya gözlerim dökülücek uykusuzluktan şimdi seninle konuşmak iyi geldi özlemişim çok ihmal etme buraları, öptüm seni ve herkesi, iyigeceleer

İyi geceler kuzum bende özlemişim.
Allahım rahatlık versin I ❤ U kendine cici davran

Aynen canım

Ayy inşallah hayırlısıyla tabi iğnenin etk8si değildir diyorsunuz 4 yıldır her ay aynı hayal kırıklığı yaşadım o yüzden kemdimi kaptırmaktan korkuyorum
Inşallah vardır bence var gibi çok anlamam ama bugün de yapın karşılaştırın eğer koyulaşma varsa vardır allahın izniyle

kuzucum birşeycik olmaz genelde ohhss olanlar 2 adet bekliyor geç olsun güç olmasın mutlu son olsun yetr

kuzum kafana bu kdr takma bak stres olmaman gerekiyor biliyorsun tüp yapma kafanda soru işareti varken ama bu işin peşini bırakma bi prof a fln mı görünsn acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…