Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar Doktorumla konuştuk, bir adet daha bekletmeye karar verdi.
Kan tahliline falan bakmadı 2 adet dinlendirme en iyisi dedi.
Peki hocam demekten baska bişey diyemedim . Heveslenmiştim bu ay için.
Olsun geç olsun ama güç olmasın diyorum. Çoğu doktor 2 adet dinlendiriyor vardır bi bildikleri tutunsunlarda tek duam o. Bu kadar bekledık 1,5 ay daha beklerız dimi

Aynen oyle canım,1.5 ay dedigin ne ki hemen geciverir. Sonu selamet olsun da göz açıp kapayıncaya kadar geçer vardir hocanin bı bildiği

Rahim ağzı darlığı emrio transfer başarısını etkileyen bir durum canım
Evet kesinlikle öyle bencede, aşılamada bile çok zor olmuştu zaten onda düşünemiyorum, ağrıdan kanamadan tutmaz zaten bu şekilde yaparlarsa, ben artık çok sıkıldım doktora anlatamadım bir türlü, yoktur rahim ağzı darlığı biz direkt tüp yapalım diyo, yaptırmıcm tüp şuan ben, histeroskopide ısrar edicem bakalım, öbür doktorlar da aynı şeyi diyolardı aşılamada gördük ölüyodum ağrıdan, tutmadı da işte, çok fena içim sıkılıyo bütün gece uyuyamıyorum kafamda doktorla konuşuyorum sürekli, abuk sabuk rüyalae görüyorum Bu ayin reglisi de geldi, bi umut belki histeroskopiden fln kurtulurum diye geliyodu aklıma ama yok

Selam aleyküm hayırlı geceler hanımlar
Catlatma iğnesinin etkisi nekadar sürer bilgimiz varmi ben biraz baktım tam bişey bulamadim 10 hamile çıkan var 15 günde iğnenin etkisinden çıkanda kafam çok karıştı bugün benim iğnenin 13 günü idrar testi yaptım sillik cıktı 5 dk içinde cıktı sizce iğnenin etkisi olabilirmi niye yapıp kendimi bu strese soktuysam

Aynen oyle canım,1.5 ay dedigin ne ki hemen geciverir. Sonu selamet olsun da göz açıp kapayıncaya kadar geçer vardir hocanin bı bildiği
Çok doğru söylüyorsun canım ramazan ile oyalanacağım yapacak birşey yok sonu iyi olsunda hepimiz için herseyın hayırlısı

Çok doğru söylüyorsun canım ramazan ile oyalanacağım yapacak birşey yok sonu iyi olsunda hepimiz için herseyın hayırlısı
Aynen canım, ramazanla cabuk gecer hem oruç iftar derken. Bayram da başlarsınız yeniden, inşallah nasip olur umutsuz olma

Canım ya lütfen üzülme oluruna bırak Rabbim en yakın zamanda hayırlısıyla nasip edecek merak etme Rabbime bıraktım ben herşeyi şifasını versin inşallah. Başka bi doktor araştırıp gitmen en iyisi ben o doktorun direk tüp bebek demesinden paracil olduğunu anladım sadece. Rabbim iyilere rast getirsin

Ah kuzum senin duygularını kaygılarını çektiğin acılarını öyle iyi bilmiyorum ki . Rabbim bana sana ve bütün anne olmak isteyen kadınlara hayırlı sağlıklı evlat versin hiç ugrastirmadan

hep öyle dua ediyorum zaten, Allahım bir yol göster doğru insanları karşıma çıksr doktor ve tedavi gerekecekse bile iyi doktorlar olsun diye, bir defa daha gidip konuşucam bakalım sonuçta histeroskopi basit bir işlem yani çok detaylı bir durum yok bende şuan, olmazsa başka doktor denicö mecburen, bu histeroskopide ısrar edicm tüp bebek olacaksa da histeroskopi yaptırdıktan sonra olur yani, önce o var aklımda, inşallah hepimize en yakın zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin Allah

Ah kuzum senin duygularını kaygılarını çektiğin acılarını öyle iyi bilmiyorum ki . Rabbim bana sana ve bütün anne olmak isteyen kadınlara hayırlı sağlıklı evlat versin hiç ugrastirmadan
ah amin arkadaşım amin, güzel dualarınız için çok teşekkür ederim, öyle içten istiyorumki bunu hepimiz için

Canım doktor birsürü bişeyşer verdi onu kullandım, testleri daha yaptırmadım sperme alerji vsrmı yokmu hala bilmiyorum ama bu ay hiç yanma olmadı,çok sık ilişki oluyorsa rahim duvarlarında kılcal damarlara hasar veriyormuş sanırım, hafif yırtıklar oluyormuş (çok sık ilişki oluyordu evet) bu da sperm içine girince yanma yapıyormuş, smear testi alındı temiz çıktı.
Sperme alerji bile çıksa Bağışıklığı baskılayıcı ilacı korona zamanında ben yapmam bence bizim burda şu an da hiç bir doktor bunu sana yapmaz, çünkü dönem koronadan dolayı çok tehlikeli dedi
Rahim ağzını düzeltip açtı: aşılama esnasında rahme birşey koyuluyor ve açılıyor sabitleniyor aparatın adını unuttum,spermi rahim ağzından gönderemedi, sonra bana biraz ıkın dedi, alttan baktı birdaha denedi, dedi yok sperm ilerlemiyor, rahim ağzın sola doğru yan duruyor dedi (rahim normal duruyor rahim ağzı sola doğru bükülü duruyor dedi)
Şimdi bunu düzeltecem ama canın yanacak, dayanabilirnisin dedi tamam dedim işte o an 3 saniye mi 5 saniye mi bilmiyorum ama ağrı beynime vurdu ve o an rahim ağzına hafif bi çizik attı spermin geçişini normalden fazla seviyeye getirdiğini söylemişti. O an hafif bir kanama oldu, sonrasında hiç olmadı. Bu güne kadar belli ki burdan spermler geçemiyormuş dedi
Durum kısaca böyle

Burdayım Aşkitom Nasılsın?
Oğlun mu oluyor canım yaa

Aa ayşee nerelerdesin yahu yoksun hiç, sen nasılsın iyimisin neler yapıyosun

Aa ayşee nerelerdesin yahu yoksun hiç, sen nasılsın iyimisin neler yapıyosun
Kuzum iyiyim şükürler olsun, çok takılmadım kk ya bikaç aydır.
Bi ara arkadaşımın testini burada sormuştum ya bu testte gebelik var mı diye, o arkadaşım dış gebelik geçiriyor, nerdeyse hergün onun yanına gidip destek olmaya çalışıyorum. İğneyle düşürmeye çalışıyor 1 iğneyle düşmedi bugün 2. İğneyi vurdurdular. Beta hcg düşmemiş tam tersi artmaya başlamış biraz buna moralim bozuk. Bende bikaçgüne yumurtlarım İlk kez bugün ilişki oldu. Şükür yanma olmadı.
Sende durumlar ne canım benim. Özledim hepinizi

Ah canım benim Allah yardımcısı olsun arkadaşının, biz de seni özledik burda bildiğin gibi durumlar, cücüşler büyüyor hamişlerimizin, biz de bebek avındayız işte her ay çeşit çeşit yöntem, ben histeroskopi için doktor peşindeyim yine, bugün de regl oldum bi sinir bi sinir sorma

Ayseee biliyor musun benim de hsg çeken doktorum rahim ağzında kavis var demişti. Aşılama esnasında o kavise bastırıp öyle giriş yapması gerekiyor demişti ama ben bunu aşılama yapan doktora anlatamadim. Darlık var dedi başka birşey demedi . Şöyle işinin ehli doktoru çıkmadı karşıma

Bende bugün bekliyordum daha olmadım dua ediyorum bir umud bekliyorum

Ahhh kuzum bilmezmiyim o regl in 1. Günü sinirini. Hayırlısı buymuş demekten başka bi çaremiz yok olmayınca biliyorsun.
Rahim filmim çok normal çıktığı için histereskopi yapma dedi doktor bana gerek yok dedi, çok istiyorsan büyük 4k ultrasonda bakalım dedi. Ama gerek yok dedi. Yoksa histereskopi benimde aklımdaydı.
Son gittiğim Doktor arkadaşımla gittim bide ben bakınayım dedim (devlet hastanesi) kocakarı gibi parmağını vajinama soktu kasığıma bastırdı falan vallahi o gün ve ertesi gün fena akıntım oldu. Niye öyle yaptı sormadım da, yıllardır hamile kalamıyorum testlerim rahim filmim smear testim gösterdim herşey normal sperm normal dedim. Adam beni parmakladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…