Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oyy canimmm
İyimisinnn smdik

C Capanin Gururu Teyom Teo nun eşi bu hafta test verecek bülo ağa he derse başlayacak Allah'ın izniyle saizen tedavi öncesi başlanıyor canım evet @Merve de kullandı ondan saizen uzun protokole girmiyor mu
Saizen olup kısa da olabiliyor herhalde.. farklı konular. Benim yumurtaların çoğu boş çıktığı için bu kez kısa protokol yapacak. Uzun yapsa elimde onun iğnesi vardı ama daha iyi olacaksa her şeye açığım tabii.. bu arada kan sulandırıcı diye tutturmaktan vazgeçtim bugün bi arkadaşımın annesi vefat etti kan sulandırıcı yüzünden iç kanama geçirmiş yanlış doz falan verilmiştir ihmal vardır ama korktum yine de

Ay inşallah canım ya. Beklemek de bir yere kadar. Kendimi de iyi hissediyorken ne iyi olur başlamak. Bana uzun protokol dedi. Hiç değilse iğne yapsın geçici menopoz mudur nedir günden güne fiyatlar da artıyor
Ay evet ya ne kadarla bitecek acaba tedavi neyse hayırlı sonuçlansın da..

O daha iyi bugun ben azcik nane mollayim
O daha 2. Çöküşe geçmedi
Canım tabi o sizin kararınız olacak ama bir arkadaşım kan pıhtılaşması olduğu halde ilaçlarını kullanmadı ve düşük yapmadı maşallah yani doğacak olan doğuyor bence artık buna inandım

Kuzu sizde kalp carpintisi yapip
Öksuruk cok yogunmuydu

Olmaz olur mu parmağıma o aleti takıyordum saturasyonuma da bakıyordum iyi değildim ben ciğerlerim tutulmuştu
Bizim tek artimiz erken farketmis olmamiz sanirim
Belirti oldugu ilk gun test yaptirdik
Ama bende kalp carpintisi yapiyor ya ilaclar ya corona

Asko merak edilecek pekte bişi yok yaa bildiğin gibiyim bıraktığın gibi

Canım doktora gittin mi herşey yolundadır umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…