Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok geçmiş olsun canım ya. Üzüldüm. Kıyamam sana

Ayyyyy yavrmmm sizin binada mı peki km farketti tlfnu yanına almışmıydın peki alamadan mı kaldın kıyamam yaa çok üzüldüm

Miniğim büyümeye devam ediyor ben ona kurban olurum Bir sorun görmüyorum dedi,bu sefer ölçmedi ama baya büyümüş sankiilaçlara aynen devam
Oyy çok şükür bbgm gördün mü bak bnmki gibi birazcık telaşlandırıyo neyseki onu görüp geri geliyoruz saglıcakla büyüsünler de doğsun lar Bi an önce zaman geçsin

Çok geçmiş olsun canım

Çok geçmiş olsun canım ya. Üzüldüm. Kıyamam sana
Sağol bebişim ucuz atlattık şükür
Ayyyyy yavrmmm sizin binada mı peki km farketti tlfnu yanına almışmıydın peki alamadan mı kaldın kıyamam yaa çok üzüldüm
Evet bizim binada. Yok TLF u arabada unutmuşum almaya iniyordum. Yarım saatlik çığlık seansımın sonunda 5. Kat duymuş şükürler olsun
Her yer kırmızıya dönmüş yine. Bu gidişle şehirlerarası yolculuklar yasaklanır
Aşkım Dr kontrolü serbest rahat ol

Kuzu başka kmse duymamış mı ya vallahi Bn olsam duyardım dkkt et söleyn yöneticiye bakımını yaptırsn

Ayy olcak iş değil. iyi ol da aman streste yapmıssındır simdi dinlen canım ya

Kuzu başka kmse duymamış mı ya vallahi Bn olsam duyardım dkkt et söleyn yöneticiye bakımını yaptırsn
Şuan asansörlü geldi yapıyor ama adamın üzerine çullandı benimki çünkü hergün yapmaya geliyor hergün bozuluyor ya korkudan kötü birşey yaşasaydım?

Aynen öye valla canım

Y yesilcayyy kuzu banada doktor bırakırdı estorfemi Progestan agızdn alınca sana skntı yaratır yan etkileri çok
Ne zaman estrofemi bıraktın canım birden mi kestin azaltarak mı ..Hiç sorma dağıldım bulantı baş dönmesi Lutinus fitil olarak alıyorum progestan da ağızdan ..Lekelenme olunca doktor kombine kullandırtıyor diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…