Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım hoşgeldinn tüp bebek mi düşünüyorsunuz kendinden biraz bahsedermisin
Canım ben 3 kayıp yaşadım ne eşimde ne bende hiçbir sorun bulamadılar sebepsiz infertilide denildi 2 kez aşılama oldum ama negatif sonuç aldım ve artık çok yorulduk eşimle tüp bebek düşünüyoruz ama maddi olarak ne tutar nasıl olur nasıl bir yol izleyeceğiz bilmiyoruz arkadaş sizi önerdi sizin tüp bebek operasyonlarınız başarılı sonuçlanmış bende size danışmak istedim bu süreç için
Ayrıca çok tebrik ederim canı gönülden

Benim de 3 kaybım var canım rahim filmi çekildin mi

Ne kadar güzel MaşaAllah rabbim sağlıkla ilerlemesini nasip etsin sağlıcaklı alın kucaklarınıza İnşaAllah canım peki maddi yönden ne kadar tuttu acaba

Çok teşekkür ederim canım benim Allah razı olsun darısı sana olsun inşallah rabbim kayıplarının yerine sana saglık lı hayırlı Salih ve Saliha evlatlarına nasip etsin canm HSG çekildin mi kaç aylık düşürdün peki sebepleri nelerdi kaç yaşındasın amh yada diğer testlerin sonuçları nasıl

Ne kadar güzel MaşaAllah rabbim sağlıkla ilerlemesini nasip etsin sağlıcaklı alın kucaklarınıza İnşaAllah canım peki maddi yönden ne kadar tuttu acaba
Canım devlet katkım yoktu özelde yaptık 10250 TL tüp ücreti 750 TL muayene parası 2350₺ embriyo dondurma ilaçlar da 3000 gibi birşey tutmuştu yani 250₺ covid test parası yani nerden baksan 15-16 yı buldu

Canım devlet katkım yoktu özelde yaptık 10250 TL tüp ücreti 750 TL muayene parası 2350₺ embriyo dondurma ilaçlar da 3000 gibi birşey tutmuştu yani 250₺ covid test parası yani nerden baksan 15-16 yı buldu
Benimde aynı şekilde buldu kuzucum ortalama ztn böyle tutuyor M minik mucize92

aha da yakaladım. Seni dövecem ama cücüşler var. Bu kadar sayfayı ne halle okudum
Allah'tan yeğenlerine kıyamıyon yoksa canımı riske atmam zaten . Yoğunsun di mi biliyorum
Çekildim kuzum onda da bir sorun yok doktor hatta çok güzel MaşaAllah falan dedi kaç doktor gezdim sonuçları gösterdik eşimle hiç bir sorun yok diyorlar
İşte böyle durumlara diyecek birşey bulamıyorum rabbim tez vakitte nasip etsin canım

29 yaşındayım kuzum hsg de çekildim pıhtılaşma testi genetik testler aklınıza ne geliyorsa eşimde bende yaptırdık hiç bir sorun yok
Birin gebeliğim kimyasaldı çok üstünde durmadık
İkinci gebeliğim klomen tedavisiyle oldu 11.haftada kalbi durmuştu kürtaj olmak zorunda kaldım
3.gebeliğim de de 9.haftada kalbi durdu yine kürtaj olmak zorunda kaldım istersen amh lh fsh falan o tahlillerim var atayım mı resmini kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…