Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kuzcumm herşeye kabuluzzz bulana kdr neler yaşadık ne yollardan geçtik ben doğurmadan doğurdum ameliyat oldugum için öyle diyorum o yzdn hiç sorun yokkk herşeye razıyız yeter ki iyi olsunlar ayyyyy evettt ne kdr gzell bir hayalll

LaRisaCca canım tüp bebek için nasıl bir yol izlediniz acaba yardımcı olur musun
Hoşgeldin canım. Öncelikle benim rahmimde perde vardı ameliyat oldum sonra da ameliyatımı yapan Dr ile tüp bebek haritamızı çizdik. Ama aynı Dr ile ilerlememizin sebebi başarı oranı yüksekliği, çalıştığı laboratuvar ve embriyolog.. bu işte laboratuvar ve embriyolog çok önemli canım bunu sakın unutma. Canım, benim daha önceden doğal gebeliklerim vardı bu yüzden kısa protokol yapıldı. Oluşacak yumurtalarımın 5. Güne gideceğini kaliteli olacağını ön görüyordu Dr um ve taze transfer yapmayı hedefliyordu. Buna göre adetin 3. Günü tahlillerimin ve ultrason kontrolümün sonucuna göre tedaviye başladık. Fostimon ve menopur kullandım. Günde 300 ünite ilaç aldım. 1 hafta sonraki kontrolde 7 yumurtam vardı ilaçları 2 gün daha kullandım sonra çatlatma iğnemi oldum. İğnenin 36. Saatinde yumurtalar toplandı ve toplanan yumurtalar 5 gün boyunca takip edildi. 7 yumurtanın 6 sına işlem yapıldı sanırım 4ü döllenmişti ve 4 ü de 5. Güne gitti. Ve 5. Gün çift embriyo transferi oldum.hamd olsun ikisi de tuttu. Bu süreçte günlük yürüyüşler yaptım beslenmeme dikkat ettim. Gündelik hayatımdan uzaklaşmadım
Dün evdeydim çalışmıyordum. Dün akşama kadar yaptim. Buzluğa da koydum. Pratik oluyor
Helal olsun kız sana ellerine sağlık vallahi afiyetle yiyin

kızzz var yaa senn herşeyi öğrenmişsin bütün püf noktalarıylaaaa maşallah afyt
elim sağlamdır canım, aşçılık okumak istedim babişkom fen okutturdu, ama mutfaktan çıkmam... Hatta antakya kurabiyesi olan pastanelerde satılan acıbadem kurabiyesi ve koko yu kendim deneyerek evde yaptım... benimkisi bir hobi işte :)))

ayyy ben bugün öglen uzun zmn sonra ev yemeği yemedim dışarıdan pis şey yedm nasılll özlemişimm
Ne yedin ne yedinnn
yazıyorummmm cezası çoğaldıııı mapus yollarıı görünüyorrr
Ahahhaa hazırlayın içgiysileri newmoon10 a
Neydi topikk teomda tüpe başlayacaktı bu aylarda sanki yalnış hatırlamıyosam pek takip edemedim. Başladımı ne durumda
Anneler topiği açacam günlük rutinimizi paylaşıcaz Teo nun eşi haftaya sperm testi verecek canım hocaya gönderecekler Dr un gelin demesini bekliyorlar artık
eşim çok sever her hafta yaparım, ama antakya salçası ile... yağda 5 dk kızaracak salça sonra eti sonra da makarnayı ekliceksin :)))
Ooo püf noktaların hepsi kapingooo ellerine sağlık canım benim
hem basit hemde bi sürü vitamin var kuzu içine bezzelye de atıcamm
Kesinlikle öyle valla afiyetler olsunn

köftee yedm 1 ekmeklii ama az günahlı olsun dedm
sagol balım sizede afytler olsun banada söyle ne yapacagını

Aşko acıbadem tarifin güzelse isterim valla

ooo süperrr onuda çok severm yap bbgm şifa olsun
Tenk yu beybi
Daha iyimm kuzumm
Esim rahatsiz üşutmus sanirim eve geldim onun yanina sonrada
Test vermeye geldik hastaneye ,önlem amacli.
Yapma ya bolca c vitamini stokla kuzu eve sıcak çorbasını yap . İnşallah korona değildir çok üzüldüm çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…