Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
1 tane var. Bugün de bekleyim. Sabır mı korku mu bilemedim
Ya yapppp Allah için Allah adını verdim
ben 1.5 yıllık cnm, 2. evliliğim. Burası Almanya ama %50 burada.
Sana ne güzelmiş.. burda devlet minnacık destek oluyor zaten özeller de kullandırmamak için elinden geleni yapıyor
Larisaya katılıyorum cnm, korkunun ecele faydası yok :)))
Tabi yaaa Aklın yolu bir
Duamdasınız sen edaecoo ve bütün bebeğini bekleyenler. Sağlıcakla alın kucağınızaa
isteyenlerede rabbim en hayırlı zamanda hayırlısıyla nasip etsin
Aminnn canımmm sen de zaten bliyorsun her daim dilimdesin kenke rabbim bu cuma günü hürmetine tez vakitte nasip etsin inşallah

Biz bu bulantılar için çok bekledik canımm olsun sağlıklı olsunda annesi azcık dayanır bak bu hafta kıpırdamaya başlıyorlarmış gitte kıpır kıpır gör gel annesi ama 3 haftada dayanılmaz inşallah kuzenleride gelicek onlara kardeş olcak. Sonra artık burdan online oyunlar oynatırız onları da

Biliyorum canım kenkem ağzına yüreğine sağlık

Ayyy sonra zaten başka hayalim olan topik var onu açacam C Capanin Gururu Teyom umu bekliyorum

Duamdasınız sen edaecoo ve bütün bebeğini bekleyenler. Sağlıcakla alın kucağınızaa
isteyenlerede rabbim en hayırlı zamanda hayırlısıyla nasip etsin
kuzummm dualarımız karşılıklı inan allahım şu mübarek günde bizleri duyup kabul etsn dualarımızı inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…