Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evet cnm ondan zaten doktorumuz aşılama önermedi, başarı yüksek dedi...amh düşük bende biliyorsun rezerv düşük demek , ohhs olacağımı düşünmüyorum, inş yeterince yumurtam olur, sağdan da tıkalı ya.. ordan da gelir inş yumurtalar..

İnşallah kuzuşşş dualarımız kalbimiz seninle

Ay hadi kıpırdaklar yaa yerim orda oyunlar oynasınlar kardeş kardeş usluca büyüsünler annnelerinide hiç üzmesinler
Doğru diyorsun bitanem inşallah yaklaşmıştır artık o doğru zaman
Bulantı falanmı başladı kuzum. Lekelenme basit birşeydir inşallah öne çekmen iyi olmuş olsun kafan rahat olur bir ilaç falann verir doktorun. Ya üzmesin annesini miniciğim usluca durup büyüsün sabırsızlıkla birsürü teyzeside burda onları bekliyor

Korkuyorum ya eşim de yapma bekleyelim diyor. Igne sonrası geç adet olanlar da varmis canım ne bilim bu korkuyla bekliyorum.
Yavrukuş korkuyla bekleyeceğine pozitifse Dr a gidersin negatifse adet olacağını bilirsin bu bilinmezlik çok kötü

Üzmüyorlar maşallah canım inşallah böyle güzel güzel ilerleriz

Ahahahah aşırı haklısın bu konuda

Ahh kenke ahh inşallahhh
Duamdasınız sen edaecoo ve bütün bebeğini bekleyenler. Sağlıcakla alın kucağınızaa
isteyenlerede rabbim en hayırlı zamanda hayırlısıyla nasip etsin

olur olur neden olmasın kuzucum doğru bi tedavi ile mutlu sona ulaşırsın inşallah yeter ki allah ol desn
inşallah balım
evet kuzucm bulantım başladı her gün olmuyor ama yokluyor bazı gün baya yogun hissediyorum.. mide ağrılarım başladı ne yesem öküz oturmuş gibi aynen bbgm bn çkmedim lekelenme diyince kendi çağırdı mecbur gidicz ondn snra bana kesn 3 hfta gelme dick ama bn dayanabilirmiiym oda ayrı tbi ayy deyzeleriii inşallah öyleee olur ama onlarda kuzen bekliyorlar ve hep dua ediyorlar hepinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…