Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aa çok ilginçmiş bak bunu duymamıştım daha önce
Sen gel ben sana daha neler anlatıcam
Yaaa geceden beri göbek deligimin hizasında boşluk olan yerde tam uçta yani Bi iğne batımı var bazen şiddetli öldürdü beni ya hala da geçmiş degl neyin nesi anlamadım
Allah Allah göbeğin büyüyor diye mi acaba
günaydın kızlar....
bugün yumurta kontrolüne gitcem çok heyecanlıyım bu ay bikaç tane takviye aldım inşallah faydası olmuştur çok amin
Günaydın canım inşallah kaliteli bol yumişin olmuştur haberlerini bekliyorum

blmyrm kuzu ya dün geceden beri agırıyo hala geçmedi arada iğne gibi batıyor apandis mi dedim ilk allah korusun ama başka bişeym yok

inşallah şifa olur canım başka şeye gerek kalmaz
amin canım hepimize inşallah

amin canım inşallah hemen paylaşırım :)
amiinnnnnnnn

blmyrm kuzu ya dün geceden beri agırıyo hala geçmedi arada iğne gibi batıyor apandis mi dedim ilk allah korusun ama başka bişeym yok
Bi Dr a görün bakalım istersen ama gaz sancısı da olabilir. Apandisit bastırınca ağrımaz bırakınca ağrır
GÜnaydın canım bu güzel duaya aminnnn denmez de ne denir

Bi Dr a görün bakalım istersen ama gaz sancısı da olabilir. Apandisit bastırınca ağrımaz bırakınca ağrır

GÜnaydın canım bu güzel duaya aminnnn denmez de ne denir
doktora yazdım kuzum lekelenmem oldu deyince gel heemn bugn dedi 2 ye randevu verdi gidicem aklım kaldı cnkü sancım var

Beni normalde ayran da rahatsız eder hep Bi gaz mevzusu olur genelde yogurt yiyorum şimdi bide ayranı deniyim ama süt ile ayran aynı günde olursa vay haline yanımda ki insanların
Ayran iyi gelir ins cnm migdene

doktora yazdım kuzum lekelenmem oldu deyince gel heemn bugn dedi 2 ye randevu verdi gidicem aklım kaldı cnkü sancım var
Güzel haberler verirsin ins cnm.. Cok yorma kendini olur mu? Progestan falan kullanıyor muydun

Valla şekerimi çok çıkarttı yoksa içerim ben
Arada bi içmekten birşey olmaz
inşallah bbgm uzun zmndır sancım fln olmayınca endişelendm birde o yerin agırması beni tedirgin ediyo hala geçmedi dün gece 1 gibi wc ye kalktım yine gelmişti lekelenme snra olmadı kuzu çok şükür
Canım sen rapor al birkaç gün birşey olmaz o kadarcık lekelenmeden korkma ama tedbiren rapor alman iyi olur bence.
inşallah bbgm hiç bi iş yapmıyorum kuzucm dkkt edyrm vallahi progestan da kullanıyorum fitil günde 3 defa
Canım ilk 3 ay bu sancılar olacak kramplar olacak bunlar çok normal belin de ağrıyacak şiddetli sancı da olabilir . Bende de oluyor hepimizde oluyor birtanem

teşekkür ederim bilgili anneeee iyi ki varsınnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…