Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cnm ayran icsene dene bakalım bana iyi geliyodu. Benim miğdem cok bulanmadi cok şükür ama sürekli yanıyor gibiydi bi tuhafti. Hafifletiyodu benim midemi ayran

anladım geçmişolsun ben yinede aklıma geldi bi söyliyim dedim, belki faydam olur ne bilim, sürekli böyle olmaz heralde belirtiler değişiyo ya bu da kısa süreli bişeydir belki

Oyy Sagol balım teşekkürler ederim bugün elma yedim ztn her gün yemege dikkat ediyorum yeşil olandan bastırıyo birazda bulantı mı.. Belkide geçer kuzucum her gün farklı birşey oluyor ztn inşallah siz de hamiş kalırsınız da biz de size akıl veririz bilgi veririz yarabbim mm duysun sesimizi

Aklın yolu bir tatlım

Evet vallahi sorma.. erkekler katlanamazdı eminim

Hahaah iyi hatırlattın pizzayı he

Geçecek canım benimki geçmek üzere gibi ama ağır yiyince yine oluyor

iyi geceler tatliş
Tmm Bn sölemedm okumadan gitt piss kaka düşünce

Dkkt ediyorum kuzucum işte bakalım 9 ay çekeceksek te çekeriz neler çektik mide agrısı mı çekemicez bide benm daha önce sezeryan ameliyatım var ya oda beni biraz zorluyor farklı hissetmeye başlattırdı

Nasıl canım acıyor mu yeri

Nasıl canım acıyor mu yeri
Kuzu degisik Bi his var 2 gündür ama belkide regl sancım dan ama önceki regl sancılarıımda böyle olmazdı tam kesilen bölge içten acı gibi birsey oldu bu defa ama doktor daha taze oldugunu hamilelik ilerledigi zmn daha da zorlayabilir hazırlıklı ol bünyeden bünyeye değişir demişti bakalım cnkü tam 1 sene olmuştu ameliyata ben 2.aylıktım bile erken oldu biraz

Adet dönemim geldi normalde 2 gündür adet olacakmışım gibi sancı çekiyorum lekelenme yaşadım bugün yine aklıma regl zamanım oldugu geldi LaRisaCca 24 ocaktı en son çünkü
Canım onunla ilgisi yok. Üstüne görme bambaşka birşey .üstüne görme mesela adetten bir gün önce yumurtlaman var değerlendirdin ama adet oldun adetten hemen sonra test yaptın pozitif. O işte üstüne görme. Adet dönemlerine denk gelmiştir tesadüfen oldu o

OLBLR kuzu birden aklıma geldi dedim ondn mı oldu acaba

Amann bu biraz yorabilir seni. Ama kuzenmin görümcesi sezeryan doğurdu bebeği 8 aylıkken bir daha hamile kaldı doğurmak üzere ona birşey olmadı. İnşallah sen de bir pr yaşamazsın

Amann bu biraz yorabilir seni. Ama kuzenmin görümcesi sezeryan doğurdu bebeği 8 aylıkken bir daha hamile kaldı doğurmak üzere ona birşey olmadı. İnşallah sen de bir pr yaşamazsın
Hayyy agzın bal yesin inşallah bende de öyle olur bbgm doktor ztn bünyeden bünyeye değişir dedi bakalım olursa da başımızın tacı deyzesiii bu kdr yol geldik olsun o kdr demiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…