Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eşimde aynısını diyor başarıları aynı gibi kararsız kalıyorum ya
Aklın yolu bir madem ikisi de harika hangisi ucuzsa ona giderim
Haklısın çok güzel söyledin. Herşeyin bir zamani var. Hayırlısı demek lazım. Teşekkür ederim canım destegin icin.
Ne demek hayatım bak benim kaçıncı gebeliğim bu. Olmayınca olmuyor. Rabbim sağlıkla kucağıma aldırsın bu defa korku içindeyim. Pek çok kayıp yaşayacağına herşeyin en güzelini nasip etsin sana rabbim

Rabbim sağlıkla kucağına almayi nasip etsin canım. Icini ferah tut ki ferahlik yaşa. Hamileliğinin tadını çıkar korkulari at. Ben hamile kalsam ne nazlar yaparım

LaRisaCca ya katılıyorum

Elma mide yanmasına mide problemlerine çok iyi geliyor, elma yemeyi denesen
Kuzucum mide yanmam yok bildigin öküz oturmuş gibi agrı var oda ne yaptıysam geçmedi kimyon bile kaynatıp içtim banamısın demiyo 2 gündür hafif yiyorum öğlenleri dahil ama blmyrm artık daha bu aydan başladıysam yandık yani

C Capanin Gururu Teyom bence bu sefer testler harika çıkıcak biz hep duacınız bbgm eniştem bence bu sefer baya azimli vallahi seni de böyle güzelce motive ederse bizden mutlusu yok
Sağol canım benim, inşallah. Eşime çok gülmem geliyor. Doktora uğramadan test vermeye çabalıyor bildiğin ürüloji kızıyor diye tırsıyor adam

anladım geçmişolsun ben yinede aklıma geldi bi söyliyim dedim, belki faydam olur ne bilim, sürekli böyle olmaz heralde belirtiler değişiyo ya bu da kısa süreli bişeydir belki

Aklın yolu bir tatlım
Hakkın biz aslında en zor işi yapıyoruz ztn
Evet vallahi sorma.. erkekler katlanamazdı eminim
H halleycik pis halleyy kaka halleyy kötü halleyy ögg halleyy böögg halleyy insan yer mi onlarııı çok ayıııppp bnmde canm çok istiyo LaRisaCca simgolinin pizzası gibi dayanıyorum
Hahaah iyi hatırlattın pizzayı he
Bugün kahvaltılık yedim yine midem agırıyor ulann yemek yemeyimiii cocuuummm aç mı kalıyımm
Geçecek canım benimki geçmek üzere gibi ama ağır yiyince yine oluyor
Ben uyudum uyandım sayfaları okudum şimdi geri uyuyorum öptüm sizi
iyi geceler tatliş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…