Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
günaydın bbgmm ayyy başınız sagolsun çok üzüldümm rabbim eşine ailesine sabır versn allahım böyle acılarla sınamasın sıralı ölüm versn

Yok bu doktorum eski doktorum olduğu için biliyor bendeki sorunu histerometra mı ne bi aletle iyice inceledi rahim ağzında septum var dedi emar falanda çekilmiştim ya önce ondan biliyor ama bana gebeliğe engel değil sadece sende enfeksiyon oluşmasına sebep oluyor dedi bende onu anlamadım. Ama geçen ay bende enfeksiyon yoktu ilişkiye girdigimde benden spermler geri akmadı. Ondan önceki aylarda hep akardı. O yüzden dedim enfeksiyon bittiyse çocuk olur ozaman dedim doktorda evet dedi. Şimdi işte enfeksiyon olmadan hamile kalmam gerek. Işte şans ya geçen ay da enfeksiyon yoktu ama ilişki olmadı yumurtlama zamanimda

Benimki kiz canim belli

İyiyim canim sen nasilsinnn kiz oldugu kesinlesti benim
Ayyy maşallah hg gözünüz aydın canım ne zaman belli oldu
Aynen canim. Cok sukur ki o yok. Yoksa onlarinda sesi cok cikardi. Bide eltinin gereksiz halleri hic cekilmezdi . Seni anliyorum larim.
Aynen öyle
Ay ne güzel bebeği olmuş demek kullandıkları fayda etmiş
Larim bende bu önümüzdeki ay deniyim dedim işte 2 ay kullanırım belki. Sonra yine tedaviye başlarım
Herşeyi denemezsek içimizde kalır
Hoşgeldin evine canım. Başınız sağolsun Asyam çok üzüldüm,çok gençmiş. Rabbim geride kalanlara sağlıklı huzurlu ömürler versin diyecek birşey kalmıyor
bnm köpeğim var sevebilirmiyim aplaaaa
Evet tatlım sen geçirmişsin

Yok yok herşey denencekk kafa rahat olcak ama vücudumuzun cılkı çıkmış olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…