OVITRELLE CATLATMA IGNESI 7.GUN BRTA HCG 17.77

ziyagillerdenmiyimneyim

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Mart 2023
2.301
1.723
29
Selamlar guzeller guzeli anne adaylari,
Ben bu ay klomen+ovitrelle kullandim ilk gunden beri hem yumurtlama testi yapiyorum hem de gebelik testi gecen hafta carsamba igne oldum cizgilerim hep kopkoyuydu. Dayanamadin1.hafta kan verdim beta hcg 17.77 cikti sonra tekrar kan verdim ertesi gun 12.20 cikti. Doktorum ignenin etkisi bu. 14 gun kan vermen gerekiyor dedi. Onumde daha 6 gun var kanda beta hcg yukselen var mi ? Igne etkisi beta yuksekken sonra dusup heri yukselen oldu mu??

Ben bu ay klomen+ovitrelle kullandim ilk gunden beri hem yumurtlama testi yapiyorum hem de gebelik testi gecen hafta carsamba igne oldum cizgilerim hep kopkoyuydu. Dayanamadin1.hafta kan verdim beta hcg 17.77 cikti sonra tekrar kan verdim ertesi gun 12.20 cikti. Doktorum ignenin etkisi bu. 14 gun kan vermen gerekiyor dedi. Onumde daha 6 gun var kanda beta hcg yukselen var mi ? Igne etkisi beta yuksekken sonra dusup heri yukselen oldu mu??
Canım kendini böyle gereksiz strese sokma. Hamilesindir inşaallah ama herkeste belirti çok farklı. Testler 14. Günden önce doğru bilgiyi vermiyor ne yazık ki. Beta hcg de iğnenin etkisiyle o şekilde çıkmış olabilir. Bu hamile değilsin anlamına gelmiyor ama hamile olduğunun netleşmesi için 14-15. Günleri bekle

Kan verdigin zamanlar daha hamilelik bile oluşmamış bu kadar kafaya takıp erkenden stres yaparsan işin zor. 17çıkmasının sebebi ovitrelle de bulunan gebelik hormonundan dolayı iğne etkisi 10-13 gün sonra geçiyo. Zaten bu süreçte gebelik oluştuysa daha yeni hcg yükselmeye başlıyo zaten

Kan verdigin zamanlar daha hamilelik bile oluşmamış bu kadar kafaya takıp erkenden stres yaparsan işin zor. 17çıkmasının sebebi ovitrelle de bulunan gebelik hormonundan dolayı iğne etkisi 10-13 gün sonra geçiyo. Zaten bu süreçte gebelik oluştuysa daha yeni hcg yükselmeye başlıyo zaten
Dogru soyluyorsun ama onceden iki dusugum var ve aairi heyecanliyim sanirim ondan bu stresim

Dogru soyluyorsun ama onceden iki dusugum var ve aairi heyecanliyim sanirim ondan bu stresim
Ben bu pazar günü ovitrelle vuruldum dün yani Perşembe günü kan verdim hcg 28 çıktı mesela. Asla heycanlanmadm gidişatı takip etmek için bilerek vermiştim. Çok normal ilk hafta yüksek değer çıkması

Ben bu pazar günü ovitrelle vuruldum dün yani Perşembe günü kan verdim hcg 28 çıktı mesela. Asla heycanlanmadm gidişatı takip etmek için bilerek vermiştim. Çok normal ilk hafta yüksek

Ben bu pazar günü ovitrelle vuruldum dün yani Perşembe günü kan verdim hcg 28 çıktı mesela. Asla heycanlanmadm gidişatı takip etmek için bilerek vermiştim. Çok normal ilk hafta yüksek değer çıkması
Senin daha cok yeni ignen.. benim 7.gunumde kan verdim seninkiyle ayni sebepten

Merhaba yükseliş oldumu bir daha test verdinizmi

Kızlar benimde 10. Günüm erken test yapsam yapan oldumu hiç gebelik testi benimde betam yükseldi düştü bide rahim duvarı 17 olmuş benim

İğne etkisi pozitif çıkarıyor canım bak benım sonucum 7. Gün itibari ile bu sekıl hatta 13. Gün de kaset testte silik çıkmıştı 14. Gün regli olmuştum malesef😔 umarm en yakın zamanda bebişler bizimle olur ben şimdi aşılama oldum yine beklemedeyim 🥲
902EA163-C74B-49C1-9CA9-DF40F3C0C603.jpeg

X