Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle 12.gün

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Minikmelek

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2021
492
145
Hanımlar bugün testim negatife döndü düne kadar.pozitifti bu şekilde hamile olduğunu öğrenen oldu mu sonradan yani 14.gün pozitife dönen var mı aranızda 12.gün negatif görüp

Hanımlar yokmu kimse iğnenin etkisi geçince negatif olup sonra öğrenen

Hanımlar bugün testim negatife döndü düne kadar.pozitifti bu şekilde hamile olduğunu öğrenen oldu mu sonradan yani 14.gün pozitife dönen var mı aranızda 12.gün negatif görüp
Ben de 15.günümdeyim canım ama testim hala negatif vermedi silikleşerek azalmaya devam ediyo. Foto da çok net olmasada bugun ki testimde de çok net çizgi var. Ne zaman negatife dönücek anlamadım😒 inşaAllah seninki bi kaç güne pozitife döner canım Rabbim hayırlısını nasip etsin🥰

Eklentiler

• 6F2B99A4-6F82-46BB-A122-16C874B97504.jpeg
    6F2B99A4-6F82-46BB-A122-16C874B97504.jpeg
    47,1 KB · Görüntüleme: 154
Ben de 15.günümdeyim canım ama testim hala negatif vermedi silikleşerek azalmaya devam ediyo. Foto da çok net olmasada bugun ki testimde de çok net çizgi var. Ne zaman negatife dönücek anlamadım😒 inşaAllah seninki bi kaç güne pozitife döner canım Rabbim hayırlısını nasip etsin🥰
Kaset test yap kuzu erken gebelik testleri daha hassas olabiliyor o yüzden pozitif çıkıyordur inşallah hakkımızda hayırlısı olur 😇

Eh hayirlisi olsun o zaman🥰

Kaset test yap kuzu erken gebelik testleri daha hassas olabiliyor o yüzden pozitif çıkıyordur
Hevesim kırıldı canım hiç yapasım gelmiyo artık😄 dün de adet sancım vardı ama bugun geçti akşama adet olurum diye bekliyorum. Bir daha asla erken gebelik testi yapmam zaten bu sondu boşu boşuna bu testlere para veriyoruz.
Eh hayirlisi olsun o zaman🥰
Aminn kuzum🥰
Yaa cidden mi çıkmadı mı sonra dönmedi mi pozitife
Ümit vermek gibi olmasın ama 12.günde negatif olup 14.günde pozitifi gören bi arkadaş vardı ismini hatırlamıyorum şuan ama yakın bi zaman da olmuştu. İnşaAllah sizinde öyle olur canım🤲🏻🥰

Hevesim kırıldı canım hiç yapasım gelmiyo artık😄 dün de adet sancım vardı ama bugun geçti akşama adet olurum diye bekliyorum. Bir daha asla erken gebelik testi yapmam zaten bu sondu boşu boşuna bu testlere para veriyoruz.

Aminn kuzum🥰

Ümit vermek gibi olmasın ama 12.günde negatif olup 14.günde pozitifi gören bi arkadaş vardı ismini hatırlamıyorum şuan ama yakın bi zaman da olmuştu. İnşaAllah sizinde öyle olur canım🤲🏻🥰
İnşallah görür de yazar umudumu kaybettim inşallah vardır ya

merhabaa 3 sene olmuş, bu ay tutmuşmuydu bebeğiniz

X