ovalasyon testi ne kadar saglikli??

salp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2010
3
0
merhaba,

ovalasyon testi kullananiz var mi acaba? 2 ay boyunca kullandim ama malesef sonuc negatif cikti. ne kadar zaman sonra dr'a gitmek lazim bilen ve yardimci olabileck birileri varsa cok sevinirim.

merhaba,

ovalasyon testi kullananiz var mi acaba? 2 ay boyunca kullandim ama malesef sonuc negatif cikti. ne kadar zaman sonra dr'a gitmek lazim bilen ve yardimci olabileck birileri varsa cok sevinirim.

mrb ,bende bu ay almayı düsünüyorum suan arastırıyorum.seninkinin markası neydi cnm ise yaramadı mı yanii

cnm ben 3 aydan beri bebiş istiyorum ama tutmadı bi türlü bu ay şansa bırakmayım dedim ovulasyon testi kullandım bakalım sonuç 3 gün sonra belli olur ayın 4 yada 5 gibi hasta olmam gerekio olmazsam tuttu demektir ama hiç umudum yok bel agrılarım başladı biraz adet olucam sanırım ben doktora gittim ilk ay tutmadıgında :) doktor güldü daha çok erken en azından biz 7-8 ay denemenizi istiyorum eger olmazsa sizi takibe alıoruz dedi ama sölemesi kolay tabi gelde bekle şurda 2-3 gün bile bekleyemiyorum :)

ben fortel'inkini kullandim 2 kere ama olmadi:KK43:
bu ay tekrar aldim yine deniyecegiz bakalim umarim tutar
bende karar verdikten sonra cocuk sahibi olmaya ilk once dr'a gittim
bana 6 ay bekle olmazsa gelirsin dedi
genelde 1 sene diyorlar ama benim kadar istekli olan birisinin o kadar beklemesi imkansiz
zaten sorun varsada bende ya da esimde hemen ortaya cikmasini tercih ederim o kadar zaman bosuna beklemektense
beklemek gercektende isgence gibi bi surecek ozelliklede regl donemin yaklastigi zaman belirtilerin hangisine ait oldugunu anlamaya calismak insanin psikolojisini bozuyor

kızlar ben medısmart ovulasyoon testıyle 2 sefer hamıle kaldım gercı ılkı dusuk oldu ama sımdı hamılelıgımde cok yenı zaten.bende bu sıteden duymustum kızlar kullanıyolardı memnunlardı.kullandım sonucuda gordum hepınıze tavsıye ederım kızlar.

evet bu markada var fiyatıda uygun sanırım Türk malı hemde..peki tutturabildin mi cnm buarada:KK69:
Nerdeeeee :) önümüzdeki maçlara bakacaz. (Ovulasyon testinde çift çizgiyi gördüm ama gebelik testinde Allah görmeyi nasip etsin...)

Kızlar bende coretest aldım ,henüz kullanmaya fırsatım olmadı.
Yarın başlamayı düşünüyorum.
kullananlar varsa yorumlarını duymak isterim.
İnşallah vesile olur da kavuşuruz bebişlerimize.

naciye00 daha önce bu testleri uyguladığını söylemişsin nasıl kullandığını da anlatabilir misin

Kızlar bende coretest aldım ,henüz kullanmaya fırsatım olmadı.
Yarın başlamayı düşünüyorum.
kullananlar varsa yorumlarını duymak isterim.
İnşallah vesile olur da kavuşuruz bebişlerimize.

ben kullandım canım işime yaramadı ama umarım senin yarar...öyle cok koyu bir pembe 2.çizgi bekleme corretestte belirgin 2.pembe çizgi cıkınca ilişikiyi deneyin..

ben kullandım canım işime yaramadı ama umarım senin yarar...öyle cok koyu bir pembe 2.çizgi bekleme corretestte belirgin 2.pembe çizgi cıkınca ilişikiyi deneyin..

benim de aynen oretest kullandım ve hiç kopkoyu kırmızı çizgi çıkmadı en fazla belirgin pembe çıktı.bu ay 2. kullanışım.anlayamadım...

bende ovulasyon testini ilkkez bu ay deniyeceğim.umarım işe yarar. bu seferde olumsuz olursa dr.gideceğim.. gebelik testlerine güvenmiyordum artık güveniyorum negatif çıkıyodu hep sonra silik çizgi diyodum hamileyim sonra hayal kırıklığı.bebek isteyen herkese rabbim nasipetsin inş.sabırlı olmamız gerekiyor galiba..

X