Gebeliğe Hazırlık Ovalasyon testı ile hamile kalanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Meral 58

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2020
65
8
36
Nasil yaptınız kaç ay bu teste devam ettınız ben yaptım adetler ım duzensiz oldugu için aldim 22.gun koyu çif çizgi yakaladım ilişkiden sonra soldu ikinci çizgi çatladi dedım ama 20 gun sonra hcg testı yaptım negatıf😔çiktı ayni gun tekrar ovalasyon testı yaptım iki çizgide çok koyu çiktı degerlendir dik ertesi gun daha koyu çiktı bu arada 41.gun yaptım yani bugun adetım cok uzadi acaba 2.yumurtami oluştu benim gibi olan varmi hamile kalan

Eklentiler

• IMG_20200621_192122.jpg
    IMG_20200621_192122.jpg
    71 KB · Görüntüleme: 91
  • IMG_20200621_191327.jpg
    IMG_20200621_191327.jpg
    74,2 KB · Görüntüleme: 97
  • IMG_20200620_140114.jpg
    IMG_20200620_140114.jpg
    77,6 KB · Görüntüleme: 87
Canım 22. Gün sonra mı çektin fotoyu çünkü pik değil gibi o gün. 41 tam pik ama 🌸 rabbim nasip etmiştir inşallah miniğin tutunur sana 🤲🏻

Nasil yaptınız kaç ay bu teste devam ettınız ben yaptım adetler ım duzensiz oldugu için aldim 22.gun koyu çif çizgi yakaladım ilişkiden sonra soldu ikinci çizgi çatladi dedım ama 20 gun sonra hcg testı yaptım negatıf😔çiktı ayni gun tekrar ovalasyon testı yaptım iki çizgide çok koyu çiktı degerlendir dik ertesi gun daha koyu çiktı bu arada 41.gun yaptım yani bugun adetım cok uzadi acaba 2.yumurtami oluştu benim gibi olan varmi hamile kalan
Genellikle adet füzensizliğinde 2 kez yumurtlama görülüyor canım. Deperlendirmeye ve adet olana kadar test yapmaya devam et. Ve hcg yi kanda görmeye çalış. Kan daha net sonuc verir rabbim evlat nasip etsin🤲🏽🤲🏽🤲🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽

Teşekkür ederim canim evet kimyasal gebelik oldu yıne
merhaba bende sizinki gibi bir durum yaşıyorum 30. Gün felan ovülasyonda koyuluk gördüm adetim 2 gün geçmişti 1 gün önceyi değerlendirmiştik cuma kan verdim negatif bugün yine verdim negatif ama hala adet olamadım kistte yok kimyasal gebelik demişsiniz beta hcg sizde de negatif çıkıyormuydu acaba

merhaba bende sizinki gibi bir durum yaşıyorum 30. Gün felan ovülasyonda koyuluk gördüm adetim 2 gün geçmişti 1 gün önceyi değerlendirmiştik cuma kan verdim negatif bugün yine verdim negatif ama hala adet olamadım kistte yok kimyasal gebelik demişsiniz beta hcg sizde de negatif çıkıyormuydu acaba
Bthcg yi yaptırmadim canim o zaman evdeki irar testı den gördum

Bthcg yi yaptırmadim canim o zaman evdeki irar testı den gördum
Anladım teşekkür ederim bende 8 gün geciktim ama kan negatif kistte yok sadece adetim 2 gün gecikmişti ovülasyon yaptım pik gibi çıktı sanırım onda çatlamış bu kadar geç ilk defa yaşadım yada takip etmediğim için bilemiyordum şu an hala yok ve bende şişkinlik yok hatta adet olamayınca bende şişkinlik kilo yapar şu an 1 kilo vermişim bu süreçte bekliyorum cumaya kadar gelmezse doktor söktürücü yazacağını söyledi

Anladım teşekkür ederim bende 8 gün geciktim ama kan negatif kistte yok sadece adetim 2 gün gecikmişti ovülasyon yaptım pik gibi çıktı sanırım onda çatlamış bu kadar geç ilk defa yaşadım yada takip etmediğim için bilemiyordum şu an hala yok ve bende şişkinlik yok hatta adet olamayınca bende şişkinlik kilo yapar şu an 1 kilo vermişim bu süreçte bekliyorum cumaya kadar gelmezse doktor söktürücü yazacağını söyledi
Geçmiş olsun canim adet sökturucu yerıne sogan kürü yapsan daha iyi olmazmi enfeksiyon varsa temizler

Kızlar benim sonucuma da bakar mısınız ? Bu çizgi ne zaman kaybolacak doktoruma sordum acaba yumurta çatlamıyor mu diye sen öyle düşünme dedi. Ama neden böyle anlamıyorum. Testi de ilk defa yapıyorum acaba kaçırdığım bir şey mi var
009343C8-E071-4661-86A5-7DD0122ECE17.jpeg

Kızlar benim sonucuma da bakar mısınız ? Bu çizgi ne zaman kaybolacak doktoruma sordum acaba yumurta çatlamıyor mu diye sen öyle düşünme dedi. Ama neden böyle anlamıyorum. Testi de ilk defa yapıyorum acaba kaçırdığım bir şey mi var Eki Görüntüle 3125782
Yukarıdan aşyagiya dogru 6. 7.8.test çatlamaya hazir görunuyo aslinda bakarsan bu lh testleri yapmak iyi degil durduk yere kafamiz karışiyo psikolojik olarakta yıpratıyor. Adet bittikten sonra 2 gunde veya 3 gunde arara ilişki olursa oluyo kafaya takmak iyi degil akişina birakmak gerek ben biraktım ovalasyon testlerını çünkü sonuç yok onunla kendimi yıprattıgımla kaldim

Yukarıdan aşyagiya dogru 6. 7.8.test çatlamaya hazir görunuyo aslinda bakarsan bu lh testleri yapmak iyi degil durduk yere kafamiz karışiyo psikolojik olarakta yıpratıyor. Adet bittikten sonra 2 gunde veya 3 gunde arara ilişki olursa oluyo kafaya takmak iyi degil akişina birakmak gerek ben biraktım ovalasyon testlerını çünkü sonuç yok onunla kendimi yıprattıgımla kaldim
Evet beni de yordu gerçekten belki de en iyisi akışına bırakmaktır

X