Outlet mağazası e bebek ve diğerleri

Eymennnannesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2022
550
381
31
Selam anneler.. gebeyim.. İstanbul'da veya başka bir şehirde diğer arkadaşlar da faydalansın diye e bebek outlet mağazası veya diğer çocuk giyim aksesuar mağazası outlet yeri bilenler yazabilir mi

İstanbul da e bebeğin en büyük en güzel fiyatlar beylikdüzü şubesinde var. Outlet mi bilmiyorum lakin mağaza çok büyük ve sarı etiketli(indirimli) aşırı fazla urun var. Sürekli oradan alıyorum ben. Mesela geçenlerde diğer subelerinde 400 tl olan takımı oradan 150 tl aldım. 15 tl ye askılı desenli zıbınlar aldım. Pijama takımları diğer subelerinde 150 tl(sanırım) orada 50 tl aldım. Alıştırma bardağı diğer subelerde 270 tl iken (emin değilim ama 250-300 arasıydı) oradan 160 a aldım. Bir de orada dolum istasyonu var. E bebeğin kendi markası olan urunleri oradan dolduruyorsunuz hemen hemen yarı fiyatına. Biberon temizleyici, yumuşatıcı, camasır detarjanı, leke çıkarıcı gibi… güzel oluyor

Bir de albebe var internet sayfası da var onun. Orada da gel al a özel tüm ürünlerde %25 indirim var. Onun da şubesi Silivri’de. O da özellikle bebek arabası , beşik, akülü araba gibi pahalı şeylerde güzel fiyat veriyor. Ben prego mios bebek arabasını e bebekte 22 binken, oradan 16 bine aldım mesela

Elele nin şubesi var gene istanbul da. Görüp almak isteyenler için. Tam yerini hatırlamıyorum onun açıkçası. Online ile fiyatları aynı. Sürece görüp almak isteyenler için mantıklı olabilir. Ben öyle yapmıştım sahsen. Aklıma gelenler bunlar 🥲

Bir de kapalı çarsıda havuzlu hanı çok duydum çok uygun diye. Gitmek nasip olmadı henüz. Kapalı çarsının içinde çok katlı bir bebek alışveriş yeriymiş. Yakın olanlara fikir olsun diye söylüyorum 🌸

X